Shashu Nku Stree Kari Gehili 2 ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି ୨ – SexKahanni.COM

Shashu Nku Stree Kari Gehili 2 ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି ୨

Shashu Nku Stree Kari Gehili 2 ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି ୨

Shashu Nku Stree Kari Gehili 2 – Odia Sex Story, shashu jwain odia sex gapa, sasu ku gehili sex kahani ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ , ମୁଁ ଧରଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ପରିଚୟ ଦେବା ଦରକାର ନାହିଁ । ମୁ କାହାଣୀର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ କହିଥିଲି କେମିତି ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କଲି ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋର ଓ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ସେକ୍ସ ଦେଖି ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଦା କଲେ । ଆଜି ଆପଣମାନେ ଜାଣିବେ ଶାଶୁଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି । ଯେଉଁ ଭାଇ। ଭାଉଜ ଓ ଭଉଣୀ ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ନାହାନ୍ତି ତଳେ ଦିଆ ଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ପଢି ପାରିବେ ।

Shashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି 

ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ମୋ କାହାଣୀକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ସବୁ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନେ ପ୍ରଥମ କାହାଣୀକୁ ଭଲପାଇବା ଦେଇଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବି ଧନ୍ୟବାଦ ।

ମୋତେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ହେଇଯାଇଥିଲା କି ଯଦି ମୁଁ ମୋ ଆଡୁ କିଛି ଆଗୁଆ ପଦକ୍ଷେପ ନିଏ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ସଫଳ ହେବି । ମୁଁ ଗୋଟେ ପ୍ଳାନ ଭାବିଲି ଓ ଶାଶୁଙ୍କୁ କହିଲି ବୋଉ ମୁଁ ବି ତୁମକୁ ରୋଷେଇରେ କିଛି ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବି ।

ଶାଶୁ ମା କହିଲେ ତୁମେ ମୋତେ କଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୁଅ ? ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ଗଲି ଓ କହିଲି ଦିଅ ମୋତେ ମୁଁ ପରିବା କାଟି ଦେଉଛି । ଏତିକି କହି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଠୁ ଛୁରି ଓ ପରିବା କଟା ପ୍ଳେଟ ଆଣିବା ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଇଁ ପଡିଲି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଓ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଘଷି ହୋଇଗଲା । ସେ ଟିକେ ଶିହରଣରେ ଥରି ଉଠିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୂରକୁ ଗଲେ ନାହିଁ।

ଶାଶୁ ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ମୋର ସାହାସ ବଢିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ଲାଗି ବସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ଳେଟ ଫେରେଇ ଦେଲି ଓ ହାତ ପଛକୁ ଆଣିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପେଟ ଓ ଜଙ୍ଘରେ ଘଷି ଆଣିଲି । ସେ ଭିତରେ ଭିତରେ ହସୁ ଥାନ୍ତି । ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠି କିଚେନ କୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ମନେ ମନେ କହିଲି ଏହା ହେଉଛି ଠିକ ମଉକା । ଏବେ ନୁହେ ତ କେବେ ନୁହେଁ ।

ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଗଲି ଓ ଚେକ କଲି ପ୍ରଭାତୀ କଣ କରୁଛି । ପ୍ରଭାତୀକୁ ନିଦ ଆସିଯାଇଥିଲା । ସେ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଭାତୀ ସକାଳେ 1-2 ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋଇ ରହେ । ମୁଁ ମୋ ପ୍ଳାନ ଅନୁସାରେ ମୋ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ଖୋଲି ଦେଲି କେବେଳ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଆସିଲି । ମୁଁ ବାହାରୁ କବାଟକୁ ବନ୍ଦ କରି କିଚେନକୁ ଚାଲିଗଲି । କିଚେନ ଲାମ୍ବା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଓସାର କମ ଥିଲା । ଯଦି ଗ୍ୟାସ ଚୁଲା ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ହେବେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ଦେହରେ ଘଷି ହେଇ ଯିବାକୁ ହେବ । ମୁଁ ପ୍ଳାନ ବନନେଇ ଦେଇ ଥିଲି ଆଜି ମୋ ଶାଶୁକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସ୍ପର୍ଶରେ ଦିୱାନି କରିଦେବି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ପଚାରିଲି ତୁମେ ଏକା ଏକା କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛ ? ଶାଶୁ କହିଲେ ପୁଅ ଏବେ ଏହା ତ ମୋର ଆଦାତ ହେଇଗଲାଣି । ଆଉ ଏବେ ଏଇ ବୟସରେ ସେ ସବୁ କଣ ଫରକ ପଡେ ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଦେଖିଲେ ୩୫ ବର୍ଷରୁ ବେଶୀ ବୟସ ଲାଗୁ ନାହଁ । ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଜୋସରେ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଫୁଲୁକା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିବା ଆତୁର ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ହାତ ଧୋଇବା ବାହାନାରେ କିଚେନର ଶେଷ ଆଡକୁ ଥିବା ବେସିନ ପଆଖକୁ ଗଲି ।

ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ପଛ ପଟେ ଅଳ୍ପ ଜାଗା ଥିଲା । ସେଇ ବାଟେ ଯିବା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହିଟ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ହାତ ଧୋଇ ହେଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ସଫା ସଫା କାମୁକତା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଟିକେ ଡରିଲା ପରି ଲାଗୁଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡର ଛଡେଇବା ପାଇଁ କହିଲି ପ୍ରଭାତୀ ସୋଇପଡିଛି ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବାହାରୁ କବାଟ ଲକ କରି ଦେଇ ଆସିଛି ।

ମୋ କଥା ଶୁଣି ଶାଶୁ ମା ପୁରା ଚକିତ ହୋଇଗଲେ । ଆଉ ମୋ ଆଡକୁ ଅନେଇ କହିଲେ ଏମିତି କଣ ପାଇଁ କଲ ? ମୁଁ ବାହାନା ବନେଇ କହିଲି ବାହାରୁ ଟିଭି ଲାଗିଛି ସାଉଣ୍ଡ ହେଲେ କାଳେ ସିଏ ଉଠି ପଡିବ ତେଣୁ ଲକ କରିଦେଲି ସେ ଟିକେ ଆରମରେ ସୋଇ ପାରିବ । ମୁଁ ପ୍ରଥମ ରୁ ଟିଭି ସାଉଣ୍ଡ ଟିକେ ବଢେଇ ଦେଇ ଥିଲି । ମୁଁ ଫୁଣି ମୋ ଜାଗା କୁ ଫେରିଲି ।

କିନ୍ତୁ ଏଥର ମୋ ଇରାଦା ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଗଡିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ଠିକ ତାଙ୍କ ପଛରେ ପହଞ୍ଛି ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି । ବାଣ୍ଡ ଠିକ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ସେଟ କଲି ।  ଆଉ ଧିରେ ଧକା ମାରି ତାଙ୍କ ଆଗକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଧ ଥିଲା । ସେ ଜୋରେ ନିଶ୍ଵାସ ନେଉଥିଲେ । ତାପରେ ଆମେ ଫୁଣି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ମୋତେ ଏବେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ହେଇଗଲା ଯେ ଚଢେଇ ଜାଲ ପଢି ସାରିଛି । ଏଇ ଭିତରେ ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ଆଲମାରିରୁ ଗୋଟେ ଡବା ଆଣିବବା ପାଇଁ କହିଲେ । ଏମିତିରେ ମୋତେ ଏଇ ମଉକାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାର ଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଲାଗି କରି ଠିଆ ହୋଇ ହାତ ବଢେଇ ଡବା ଆଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।

ଡବାକୁ ମୋ ହାତ ପାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଦେଖେଇ ହେଲି କି ଡବାକୁ ମୋ ହାତକୁ ପାଉ ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଉପରକୁ ଉଠିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ମାଡିଲି । ଗୋଟେ ଝଟକାରେ ଉପରକୁ ଉଠିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କଲି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରା ରଗଡି ହେଇ ଗଲା । ଏହି ହରକତରେ ମୋ ଶାଶୁ ମା ପୁରା ହଲଚଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୋ ଠାରୁ ସେ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ପାଦ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଠିଆ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଟିକେ ଆଗକୁ ନଇଁ ପଡିଲେ । ମୁଁ ଟିକେ ପଛକୁ ଯାଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ବାହାର କଲି । ମୁଁ ଫୁଣି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି । ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ମାଡି ହେଇଗଲା । ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ହାଲକା ଆଃ ଆଃ ବାହାରି ଆସିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧକୁ ଧରି ଉପର ଉଠିବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପିଠିକୁ ଛୁଇଁ ଗଲା ।

ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଲଙ୍ଗଲା ବାଣ୍ଡର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ସେ ଶିହରଣରେ ଥରି ଉଠିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ବାହାରି ଆସିଲା । ମୁଁ ଡବା ବାହାର କଲି । ତଳକୁ ଆସିବା ବେଳେ ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ତଳ ପେଟକୁ ଧରି ନେଲି ଏମିତି କଲି ଯେ ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ବାଲାନ୍ସ ପାଇଁ କରୁଛି । ତଳକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସେମିତି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଠିଆ ହେଲି । ତଳକୁ ହାତ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ।

ଯେମିତି ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠିଲି ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ଶାଢୀକୁ ଠିକ କଲେ ଏବଂ ହଲକୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ କି ପ୍ରଭାତୀ ଉଠିଛି କି ନାଇ । ସେ ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଏକ ଅଲଗା ନିଆଁ ଥିଲା । ମୁଁ ବେଶୀ ଡେରି କରିବା ଠିକ ବୋଲି ଭାବିଲି ନାହିଁ ତାଙ୍କ ପଛ ପଟୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି । ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି । ମୋ ଶାଶୁ ମା କିଛି ନକହିବାରୁ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ବେକ ପାଖକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପାଖକୁ ନେଳି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେକ ପାଖରେ ନଇଁ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଅନ୍ୟ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ନାଭି ଉପରେ ଗୋଲ ଗୋଲ କରି ବୁଲେଇ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ସଲ ସଲ କଲି । ତାପରେ ଶାଶୁ ମା ଟିକେ ବିରୋଧ କରି କହିଲି ପୁଅ ଏ କଣ କରୁଛ ? ଏ ସବୁ ଭୁଲ କଥା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମମି କିଛିବି ଭୁଲ ନୁହେଁ ମୁଁ ବାସ ଥରକ ପାଇଁ ତୁମକୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଶାଶୁ ଫୁଣି କହିଲେ ଯଦି ପ୍ରଭାତୀ ଦେଖି ନିଏ କଣ ହେବ ? ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି କଥା ମୋ ପାଇଁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ ଥିଲା । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଧରା ପଡିଯିବାର ଡର ଥିଲା । Shashu Nku Stree Kari Gehili 2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

24417cookie-checkShashu Nku Stree Kari Gehili 2 ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି ୨
3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!