Shashu Nku Stree Kari Gehili 2 ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି ୨

Shashu Nku Stree Kari Gehili 2 ସେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାରେ କୌଣସି ସଙ୍କୋଚ ନଥିଲା । ଏହା ତାଙ୍କ କଥା ରୁ ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭରସା ଦେଲି ମମି ପ୍ରଭାତୀକୁ କିଛି ଜଣା ପଡିବ ନାହିଁ । କାରାଣ କବାଟ ବାହାର ପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ।

ସେ ଫୁଣି ନାଟକ କରି କହିଲେ ଏସବୁ ଠିକ ନୁହେଁ । ତୁମେ ମୋ ଝିଅର ସ୍ଵାମୀ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ରାତିରେ ତୁମେ ସେଇ ଝିଅ ଓ ତାର ସ୍ଵାମୀକୁ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିଛ । ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୁମେ ମନେ ମନେ ମୋ ସହ ଗେହିଁ ହାବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚ । ମୋ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ସେ ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଉଠିଲେ । ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ?

ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିର ପୁରା କାହାଣୀ କହିଦେଲି ଓ କହିଲି ଆଜି ମୁଁ ତୁମକୁ ସେକ୍ସର ପୁରା ମଜା ଦେବି । ମୋ ମୁହଁରୁ ସେକ୍ସ ର କଥା ଶୁଣି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଏମିତି କର ନାହିଁ ।ଏବେ ମୁଁ ମୋର ହାତକୁ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଘଷି ତାଙ୍କ ଶୟା ଭିତରେ ପଶେଇ ଦେଲି । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ବିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ଲାଜେଇ ଯାଇ ମୋତେ ସେ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ମନା କଲେ ।

କିନ୍ତୁ ମୁ ତାଙ୍କ ଜୋରେ ହଟେଇ ତାଙ୍କ ବିଆର ଘନ ଓ କୁଞ୍ଚି କୁଞ୍ଚି ବାଳକୁ ହାତରେ ଧରି ଟାଣି ଆଣିବାରୁ ସେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ଆସିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ବୁଲେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲି । ମୁଁ ବ୍ରା କୁ ଗୋଟେ ଝଟକାରେ ଖୋଲିଦେଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ ଏବେ ବିଲକୁଲ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ଦୋହିଳିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଦୁଇ ଦୁଧ ଭଣ୍ଡା ପରି ବଡ ବଡ ହେଇଥିଲା । ଦୁଧ ଉପରେ ଗୋଲ ଗୋଲ କଳା ଟୀକା ବହୁତ ମାଦକତା ଲାଗୁଥିଲା । ତାଙ୍କଦୁଧ ଭୁଁଡି ବଡ ଓ ବାହାରକୁ ବାହାରିଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଟିକେ ନଇଁ ପଡି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ଉପରେ ଗୋଳ ମରୀଚ ନିଫଳ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ।

ଆଉ ସେପଟେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବିଆ ଲଗାତାର ହାତରେ ସଲ ସଲ କରି ଚାଲିଥିଲି । ସେ ଜୋସରେ ଆସି ପାଗଳ ପରି ହେଇ ଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ତାଙ୍କର ଦୁଇ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଏପଟ ସେପଟ ହେଇ ଟଚ କରୁଥିଲା । ତାଙ୍କ ବାଳ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ପଡି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମୁହଁ ପୁରା ଘୋଡେଇ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ପାଖା ପାଖି ୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ନିପଲ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବାଳ କୁ ପଛକୁ କରି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମିଲି ।

ମୁଁ ଏତିକି କରିବା ଭିତରେ ସେ ମୋ ଲିପ୍ସକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ବହୁତ ସାନଦାର କିସ କରିଚାଲୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ଜିଭକୁ ବାରମ୍ବାର ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଉଥାନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ବାରମ୍ବାର ଚୁଚୁମୁଥିଲି । ୫ମିନିଟ ଚୁଚୁମିବା ଓ ଚାଟିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଠାରୁ ଅଲଗା କଲି । ସେ ମୋ ଓଠକୁ ତାଙ୍କ ଦାନ୍ତରେ ହଲାକରେ କାମୁଡି ଦେଲେ ।

ଶାଶୁ ମା ଜବରଦସ୍ତ ଭୋକିଲା ଓ ଅନୁଭବି ଖେଳାଳି ଲାଗୁଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କ ଶାଢୀକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲି । ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ କଳା କଳା ବାଳ ଭିଆତରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଲୁଚି ରହିଥିଲା । ମୁଁ ବାଳକୁ ହଟେଇ ତାଙ୍କ ବିଆର ଦର୍ଶନ କଲି ଓ ମୋ ଜିଭ କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଠରେ ରଖିଲି । ସେ କାମନାରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ସେ ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ବିଆର ଓଠକୁ ଚାଟିଲି । ହାତରେ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଜିଭକୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଇ ଉଇ ଉଇ ଉଇ ମା ମା ମା ମା ବାହାରି ଆସିଲା । ସେ ସିତସ୍କାର ମାରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଲଗାତାର ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଗେହି ଚାଲିଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆର ଉପର ଦାନାକୁ ଦାନ୍ତରେ ଧରିଲି ଓ ଚୁଚୁମି ଟାଣିଲି ତାପରେ ଜୋରେ ଛାଡି ଦେଲି । ଏହି ହରକତ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଆହୁରି ଦିବାନି କରିଦେଲା ।

ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନୁଆଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡି ଧରିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରିଲେ । ମୋ ମୁଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଧ୍ୟରେ ଚାପି ହୋଇଥିଲା ଓ ମୁଁ ଲଗାତାର ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଲିଥାଏ । ଯେମିତି ଗୋଟେ ମେସିନି କାମ କରୁଛି । ଏବେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ଦୁଇଟି ଆଙ୍ଗୁଠି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିଆତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଏବେ ପୁରା ସ୍ପିଡରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ । ସେ ମାଦକ ଆବାଜ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ମାଲୋ ମାଲୋ ମା ଲୋ ହେ ଭଗବାନ…  ଉଇ ଉଇ ଉଇ ଉଇ ଉଇ ଉଫ ଉଫ ଉଫ ମୋ ପୁରା ହାତରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି ଲାଗି ଥିଲା । ମୁଁ ହାତକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଦେଇ ଦେଲି । ଯାହାକୁ ଶାଶୁ ଆଇସ କ୍ରିମ ପରି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥାନ୍ତି ।

ମୋ ପାଇଜାମାବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଣିରେ ଭିଜି ସାରିଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ପାଇଜାମା ଖୋଲି ଦେଲି। ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ନର୍ମାଲ ୭ଇଞ୍ଚର କିନ୍ତୁ ତାହା ଅଧିକ ମୋଟା ଅଟେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଖା ପାଖି ୪.୫ ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ହେବ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କରିବା ବେଳେ ନିଶ୍ଵାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୁଏ ।

ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ପ୍ରଥମେ ମୋଶାଶୁ ଆଖି ଚମକି ଉଠିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁର ହାବ ଭାବ ଜଲ୍ଦି ବଦଳି ଗଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ମୋଟାଇ ଦେଖିଲେ କହିଲେ ବାପରେ ଜ୍ଵାଇଁ ବାବୁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ତ ବହୁତ ମୋଟା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କଣ ତୁମକୁ ପସନ୍ଦ ଆସୁନି ? ସେ ମୁହଁରେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ବାସ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହସି ଦେଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ମୋ ଶଶୁରଙ୍କ ସାଇଜ କେତେ ଥିଲା ?

ଶାଶୁ କହିଲେ ତୁମର ଅଧା ଥିଲା । ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ ହେଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯିବା ପାଇଁ ଅଧୀର ହେଲାଣି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତଳକୁ ଉଲେଇ ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଇ ଦେଲି ସେ ତାକୁ ଗେଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଗୋଟେ ହାତରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତଳ ଉପର କରୁଥିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ଅଣ୍ଡାକୁ ଚିପୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ନୁଆଇଂ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇ ଦେଲି । ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୁଣ୍ଡକୁ ପଛକୁ ନେଇ ଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମମି ପ୍ଳିଜ ଚୁଚୁମ ୟାକୁ । ସେ ମନା କରି କହିଲେ ସେ କେବେ ତାଙ୍କ ଲାଇଫରେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ନାହାନ୍ତି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!