Shashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି

Shashu Nku Stree Kari Gehili  ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି

Shashu Nku Stree Kari Gehili  Odia Sex Story, shashu jwain odia sex gapa, sasu ku gehili sex kahani, ସବୁ ରାଣ୍ଡୁଆ ଭାଇ ଓ ସବୁ ବେଧେଈ ଭାଉଜ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଏକ କାହାଣୀ ମୁଁ ଲେଖିଛି ଯାହାକୁ ପଢି ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମଜା ଆସିବ । ମୋର ଏହି କାହାଣୀଟି ପୁରା ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଯାହାକି ୫ ବର୍ଷ ତଳେ ଘଟି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ । ମୋ ପରିବାରରେ ମୋର ଦୁଇଟି ଭଉଣୀ, ମା ଓ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରହନ୍ତି । ମୋ ଶାଶୁ ମାଙ୍କୁ ବି ମୁଁ ବହୁତ ଭଲପାଏ । ସେ ବି ମୋର ସବୁ କଥା ମାନନ୍ତି । ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋର ଓ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କର ।

ମୁଁ ଧରଣୀ ଧର ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ । ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଧରଣୀ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଭାତୀ ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ। ମୋ ଶାଶୁ ମା ପ୍ରଭାସିନୀ ୪୭ ବର୍ଷ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ଆଜିଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇ ଯାଇଛି । ମୋ ଜଣେ କଲେଜର ପ୍ରଫେସର ସେ ବହୁତ କଠୋର । ଆମେ ସବୁ ଘରେ ତାଙ୍କ ଅନୁଶାସନ ବାହାରକୁ ଯାଇ କେବେ କୌଣସି କାମ କରୁ ନାହୁଁ । କିନ୍ତୁ ମୋ ବହୁତ ଧାର୍ମିକ ଲୋକ ଟିଏ । ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ବିବାହ ସରି ଯାଇଛି । ସାନ ଭଉଣୀ +୨ ପଢୁଛି ।

ମୋର ବିବାହ ଏଇ ୧ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ଆଉ ଏବେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ୭ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛି । ଆମ ଘର ଦୁଇ ମହଲା ତଳେ ତିନି ବଖାର ଓ ଉପରେ ଦୁଇ ବଖାରା । ଆମ ଘର ଏଲ ଟାଇପର । ଛାତ ଉପରେ ଗୋଟେ ରୁମ ଅଛି ଯାହାକି ଷ୍ଟୋର ରୁମ । ଆଉ ଗୋଟେ ରୁମରେ ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ରହୁଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ଆମେ ତଳ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । swami stree odia sex story

ତଳ ରୁମ ପୁରା ଲାଗି କରି ଥିଲା । ମୋ ରୁମ ମଝିରେ ତେଣୁ ବାକି ରୁମ ଦୁଇଟା ମୋ ରୁମକୁ ଲାଗି ଥାଏ । ଗୋଟେ ରୁମରେ ମୋ ମା ଥାଏ ଓ ଅନ୍ୟଟିରେ ଭଉଣୀ । ମୋ ରୁମ କଥା ବର୍ତାଅନ୍ୟ ରୁମକୁ ଶୁଭେ ଅନ୍ୟ ରୁମକଥା ବି ମୋ ରୁମ କୁ ଶୁଭେ । ଉପରେ ଥିବା ବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ । ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ଆମେ ସେକ୍ସ କରୁ ନାହୁଁ ।

ଆମେ ଦୁହେଁ ବେଳେ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କରୁ । ତଳେ ମୁଁ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କଲା ବେଳେ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ କେମିତି କମ ସାଉଣ୍ଡ ହେବ । ମୋ ଶାଶୁ କଟକରେ ରୁହନ୍ତି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ୮ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ମୋ ଶାଶୁ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ମୋ ମା କୁ କହିଲେ ତାର ଡେଲିଭରି କଟକରେ କରିବା ପାଇଁ । ଆଉ ସେଇ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜ୍ଵାଇଁ ଓ ଝିଅ ସେଇଠି ରହିବେ ।

ଝିଅର ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମେଡିକାଲ ନେଇ ହେବ । ଆଉ ଜ୍ଵାଇଁବି କଟକରୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଯିବା ପାଇଁ ସହଜ ହେବ । ମୋ ମା ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହେଇଗଲା । ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ନେଇ ମୋ ଶାଶୁ ଘରକୁ  ଚାଲିଗଲି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ଶାଶୁବି ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳା । ମୋ ଶଶୁର ମରିବାର ୧୦ବର୍ଷ ହେଇଗଲାଣି । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଚେନାଇରେ ରୁହେ । ଶାଶୁ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଜବ କରନ୍ତି । ତେଣୁ ସେ ଏକା ରହିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ । କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ତାଙ୍କ ଘରଠାରୁ ମାତ୍ର ୧୦୦ମିଟର ଦୂର ।

ମୋ ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ଘର ଆମ ଘରଠାରୁ ଛୋଟ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ରୁମ ଆମ ରୁମଠୁ ବହୁତ ବଡ । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟା ରୁମ ଥିଲା ଓ ଗୋଟେ ହଲ ଥିଲା । ଉପରେ ବି ଗୋଟେ ରୁମ ଥିଲା । ଶାଶୁ ଆମକୁ ତଳେ ରୁମରେ ରହିବା ପାଇଁ କହିଲେ  । ଯାହାକି ବାର୍ଥରୁମକୁ ଲାଗି ଥିଲା । ଯେମିତି ପ୍ରଭାତୀକୁ ବେଶୀ ଚାଲିବା ପାଇଁ ନପଡିବ । ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପରି ଦେଖନ୍ତି ।

ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କରି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ଦେଉ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦିଏ । ଆମେ ଘରେ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କଲାବେଳେ ବହୁତ ସାବଧାନର ସହ କରୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଶଶୁର ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଭଲରେ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କରିବି । କାରଣ ଶାଶୁଙ୍କ ରୁମ ମୋ ରୁମ ଠାରୁ ଟିକେ ଦୂରରେ ଥିଲା । ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମର ସାଉଣ୍ଡ ଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ।

ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ଆମ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ମୋ ଶାଶୁ ବାସନ ସଫା କରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ଶାଶୁଙ୍କ ରୁମ ମୋ ରୁମ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଆଜି ଫ୍ରିରେ ଅରାଳା ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଥିଲି । ଆମେ ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ କଥା ହେବା ପରେ ମୁଁ ପ୍ରଭାତୀର ମେକ୍ସି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାର ଦୁଧକୁ ସଲ ସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ତାର ମେକ୍ସିକୁ ଉପରକୁ କରି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କଲି । ବିଆକୁ ଛୁଇଁବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ମୋର ଦୁଇଟି ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ଧିରେ ଧିରେ ପୁରେଇଲି । ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଆଗ ପଛ କରିଲି । ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ତାର ବିଆ ଓଦା ହୋଇଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ନଇଁ ତା ବିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ମୋ ଜିଭକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶେଇଲି ଓ ତାର ଜଙ୍ଘକୁ ଧରି ମୋ ଜିଭକୁ ଆଗ ପଛ କଲି । ପ୍ରଭାତୀ ମୁହଁରୁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ବିଆର ପାଖୁଡାକୁ ମେଳେଇ ତାର ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ପୁରା ମଦହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ ତାର ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଓ ତାର ମୁହଁ ପାଖରେ ଯାଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲି । ପ୍ରଭାତୀ ଖଟକୁ ଆଉଜି ସୋଇଥିଲା ମୁଁ ତା ଓଠରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡି ଚାଲିଲି । ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ଏକଦାମ ଅଧିର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜଳଦୀ ରେ ନଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୂରେଇବା ବଦଳରେ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଓଠରେ ବୁଲେଇ ବୁଲେଇ ଘଷି ଚାଲିଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ତା ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ କହିଲା ମୁଁ ତା ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି । ସେ ପୁରାଟା ତା ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ଫୁଣି ବାହାର କଲି ଓ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଫୁଣି ତାର ପାଟି ଭିତରେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଗଲି । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାର ମୁହଁଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ପ୍ରଭାତୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବହୁତ ଜମେଇକି ଚୁଚୁମୁଥିଲା । ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଛି ।

ମୁଁ ତାର ବେକକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରିଲି ଏବଂ ପୁରା ସ୍ପିଡ ମୁଁ ତାର ମୁହଁକୁ ଧକା ମାରି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । ଯେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ରୁମରେ ଫକ ଫକ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ମୁହଁରେ ଗେହିଁବା ପରେ ପ୍ରଭାତୀନିଶ୍ଵାସ ନେବା ପାଇଁ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରୁ ବାହାର କରିଦେଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ଲାଲରେ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା । ତାର ଆଖି ଓ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ରହିବା ପାଇଁ ଇସାରା ଦେଲା ।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାକୁ ମୁଁ ଗେହିଁବାର ପାଖା ପାଖି ୨୦ମିନିଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରଭାତୀକୁ କହିଲି ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରୁ ଆସୁଛି । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରେ ପରିଶ୍ରା କଲି ଓ ଫ୍ରିଜରୁ ପାଣି ପିଇ ରୁମକୁ ଫେରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁ ରୁମକୁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ରୁମ କାବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ମୋତେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ଥିଲା କି ଏବେ ମୋ ଶାଶୁ ସୋଇ ପଡିଥିବେ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲିଆସିଲି ।

ମଜାଦାର କାହାଣୀ ଆଣ୍ଟିମାନଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢନ୍ତୁ –  Odia Aunty Sex Story

ପ୍ରଭାତୀ ଉଠି ବେଡ ଉପରେ ବସିଥିଲା । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା କୁ କିସ କଲି ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ମୁହଁରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା ଓ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ପ୍ରଭାତୀର ବାଳକୁ ଧରି ଆଗକୁ କଲି ତାକୁ ବେସ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଏମିତିରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ୱାଇଲଡ ସେକ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ବାଳ କୁ ଆଗକୁ କରିବା, ଚାପୁଡା ମାରିବା ଏବଂ ମୁହଁ ଉପରେ ମୁଠି ମାରିବା ତାର ଭାରି ପସନ୍ଦ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାର ବାଳକୁ ଜୋରେ ଆଗକୁ ଭିଡି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ତାର ଗଳାର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲୀ, ରୁମ ଫୁଣିଥରେ ଉଫ ଉଫ ଉଫ ଉଫ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ ସାଉଣ୍ଡରେ କମ୍ପି ଉଠିଲା । ସାଉଣ୍ଡ ବହୁତ ଜୋରେ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମେ ବେଫିକର ହୋଇ ଓରାଲ ସେକ୍ସରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲୁ । stree pregnant thiba bele sasu ku gehili

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *