Shashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି – Page 2 of 3 – SexKahanni.COM

Shashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି

Shashu Nku Stree Kari Gehili  ପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ ମୁଁ ତା ମୁହଁରେ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଝଡିବା ଅବସ୍ଥାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲି । ପ୍ରଭାତୀକୁ ଜଣା ଥିଲା ତାକୁ ଏବେ କଣ କରିବାର ଅଛି । ସେ ପାଟିକୁ ଖୋଲି ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିକୁ ଚାପି ଧରିଥିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ହାତ ବାଣ୍ଡ କଣାରୁ ଉଠେଇଛି ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛିଟିକି ପ୍ରଭାତୀର ମୁହଁ, ଆଖି ଓ ବାଳରେ ଯାଇ ପଡିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲି ଓ କିଛି ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାର ପାଟି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି । ପ୍ରଭାତୀ ମୋର କିଛି ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ହାତରେ ନେଇ ତାର ମୁହଁ ସାରା ବୋଲି ଦେଲା । ମୋତେ ବହୁତ ସୁଖ ମିଳୁଥିଲା । ଆଉ ପୁରା ହଳିଆ ହୋଇ ବସିଗଲା । stree saha oral sex 

ତାପରେ ପ୍ରଭାତୀ ତାର ମୁହଁକୁ ଗୋଟେ ଟାଉଲରେ ଫୋଛିଲା ଓ ଫ୍ରେସ ହେବା ପାଇଁ ବାର୍ଥରୁମ ଚାଲିଗଲା । ପାଖା ପାଖି ୫ମିନିଟ ପରେ ପ୍ରଭାତୀ ଆସିଲା ମୋତେ ଗୁଡ ନାଇଟ କହି ସେ ସୋଇପଡିଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ବସିବା ପରେ ମୁଁ ଉଠି ଫ୍ରେସ ହେବା ପାଇଁ ବାର୍ଥରୁମ ଚାଲିଗଲି । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ଯିବା ସମୟରେ ଦେଖିଲି ଶାଶୁ ମା ଙ୍କ ରୁମ ଯାହା ଆଗରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଏବେ ହାଲକା ଖୋଲା ଥିଲା ।

ମୁଁ ସେପଟକୁ ବେଶୀ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରେ ପରିଶ୍ରା କରିଲି । ମୋ ନଜର ବାର୍ଥରୁମର ହୁକ ଉପରେ ଅଟକିଗଲା । ସେଠି ଗୋଟେ ଲେଡିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଥିଲା । ମୋତେ ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଛୁଇଁ ଦେଖିଲି ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପୁରା ବିଆ ରସରେ ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ମୋର ମନେ ପଡିଲା ମୁଁ ଓରାଲ ସମୟରେ ପ୍ରଭାତୀ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖି ଦେଇଥିଲି । ଯାହାକି ପୁରା ଶୁଖିଲା ଥିଲା ।

ସେଠୁ ମୋତେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା ଏଇଟା ମୋ ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ହେଇଥିବ । ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟିର ସାଇଜ ଦେଖିଲି ଆଉ ମୋ ସନ୍ଦେହ ସତ ହେଇଗଲା । ପ୍ୟାଣ୍ଟି ସାଇଜ ୪୨ ଥିଲା । ଯାହାକି ବହୁତ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ମହିଳା ପିନ୍ଧି ପାରିବେ । ଆଉ ସେଇଟା ମୋ ଶାଶୁଙ୍କର ହିଁ ହୋଇଥିବ । କାରଣ ମୁଁ ସ୍ତ୍ରୀ ୩୬ ସାଇଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧେ । ମୋତେ ଏକ ଅଜବ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ ଆସୁଥିଲା । ମୋ ଶାଶୁ ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ୪୭ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ବିଆ ରସରେ ଭିଜି ଥିବା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୋ ଆଜି ମୋ ହାତରେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ନାକ ପାଖକୁ ଆଣି ତାକୁ ଶୁଙ୍ଘିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେଥିରୁ ବିଆ ରସର ଖୁସୁବ ଭାସି ଆସୁଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋତେ ଅଜବ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣି କଣ ପାଇଁ ମୁଁ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଚାଟି ପକେଇଲି । ସେଇ ଓଦା ପ୍ୟାଣ୍ଟିର ସ୍ଵାଦ ହଲକା ଲୁଣିଆ ଥିଲା । ମୁଁ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାହା ଶୁଖି ଯାଇଥିଲା ଏବେ ଫୁଣିଥରେ ତାର ପୁରା ସାଇଜରେ ଆସିଗଲା ।

ମୁଁ ଭାବିଲି ପ୍ରଭାତୀ ଯେମିତି ମୋର ଡେରି ହେଲା ବୋଲି ବାର୍ଥରୁମ ଆସିଯିବ ତେଣୁ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ସେଠି ପୁନଃ ରଖି ଦେଲି । ଚୁପ ଚାପ ରୁମକୁ ଆସି ପ୍ରଭାତୀ ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି । ଏବେ ମୋର ପୁରା ଧ୍ୟାନ ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ସେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ଥିଲା । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବିବାହ ପରେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାତୀ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କାହାକୁ ଖରାପ ନଜରେ ଦେଖି ନଥିଲି ।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋ ୪୭ ବୟସ ର ଶାଶୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ସେକ୍ସ ଆଇଟମ ହେଇ ଘୁରି ବୁଲୁଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋ ମନକୁ ବୁଝେଇଲି ଏହା ଭୁଲ କଥା । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ମା ବିଷୟରେ ଏମିତି ଭାବିବା ବିଲକୁଲ ଉଚିତ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ଓଦା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମୋ ମନକୁ ଆସି ଯାଉଥିଲା । ସେଠୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଆସିଲା କି ବୋଧେ ହୁଏ ମୋ ଶାଶୁ ଆମ ଓରାଲ ସେକ୍ସର ଫୁଲ ଏପିଷୋଡ କୁ ରୁମ ବାହାରୁ ଦେଖିଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଶୁଣିଛନ୍ତି ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିବ । ମୁଁ ପତା ଲଗେଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କଲି । ମୁ ପ୍ରଭାତୀକୁ ଡାକିଲି । ସେ ବହୁତ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଯାଇଥିଲା । ସେ ପୁରା ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଛିକି ନାଇଁ ମୁଁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ତାକୁ ହଲେଇଲି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ କୌଣସି ହଲଚଲ ହେବା ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ବେଡରୁ ଉଠି ଡୋର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । କବାଟରେ କଣା ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ଗୋଟେ କଣା ମିଳିଗଲା । ଯେଉଁ ଥିରେ ଖିଡିକି ଲାଗିଥିଲା ।

ମୋତେ ପୁରା ବିଶ୍ଵାସ ହେଇ ଗଲା ସେ ଆମ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ଏହି କଣା ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଶାଶୁମା ଆମର ଲାଇଭ ସୋ କୁ ଦେଖିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଯାଇଛି । ମୋତେ ମୋ ଶାଶୁ ଏବେ ପୁରା ସେକସି ମାଲ ପରି ଲାଗୁଥାନ୍ତି । ମୋତେ ତାଙ୍କ ନାଁ ନେଇ ମୁଠି ମାରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଆସିଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ରୁମ ଫୁଣିଥରେ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଛି ।

ମା ପୁଅ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଗପ – Maa Pua Odia Sex Gapa

ମୋତେ ଲାଗିଲା ବୋଧେ ହୁଏ ମୋ ଶାଶୁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ସେକ୍ସର ଆନନ୍ଦ ଉଠେଇବା ବେଳେ କାହାକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଗଲି ଫୁଣି ସେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଆଣି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଚାଟିବା ସମୟରେ ମୋତେ ଅଜବ ନିଶା ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ଶାଶୁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରି ଥିବେ । ବୋଧେ ହୁଏ ତାଙ୍କ ବିଆ ଢେର ପାଣି ଛାଡି ଥିବ ? Shashu Nku Stree Kari Gehili

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

24347cookie-checkShashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି
9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!