Shashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି – Page 3 of 3 – SexKahanni.COM

Shashu Nku Stree Kari Gehili ଶାଶୁଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରି ଗେହିଁଲି

Shashu Nku Stree Kari Gehili  ଏବେ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ରଖି ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଠି ମାରିବା ସମୟ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଫିଗରକୁ ମନେ ମନେ କଳ୍ପନା କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହେବା ପରେ କେମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିବେ । ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ହାଇଟ ୫ଫୁଟ ୨ଇଞ୍ଚ । ୩୮ ସାଇଜର ବଡ ବଡ ଦୁଧ । ପେଟ ଉପରେ ବହୁତ ଚର୍ବି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ମୋଟା ଦେଖା ଯାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ।

ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ବାହାରକୁ ବାହାରିଥାଏ ଏବଂ ଚାଲିବା ସମୟରେ ହଲୁଥାଏ । ଯାହାକୁ ଦେଖି କାହାର ବି ମନ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ହେବ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବୟସ ଓ ମୋର ସମ୍ପର୍କ କାରଣ ରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେମିତି କିଛି ଭାବୁନଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଲାଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଭାବି ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଢେର ସାରା ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲି ।

ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ମୋ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କଲି ଓ ମୋ ରୁମକୁ ଫେରି ଆସିଲି । କିନ୍ତୁ ବେଡରେ ଶୋଇବି ତାଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବି ବୋଲି ସ୍ଥିର କରି ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ଫସେଇବା ପାଇଁ ବାହାନା ଭାବିଲି । କେତେବେଳେ ମୋ ଆଖି ଲାଗି ଗଲା ମୋତେ ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ ।

ସକାଳୁ ମୋତେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଉଠେଇଲା । ମୁଁ କପଡା ପିନ୍ଧିଲି ଓ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ହଲକୁ ଟିଫିନ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲି ଆସିଲି । ପ୍ରଭାତୀ ମୋତେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା । ମୋ ଶାଶୁ କିଚେନରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଟିଫିନ ଦେଲେ । ଶାଶୁ ମେରୁନ କଳର ଶାଢୀ ଓ ଗ୍ରୀନ କଳର ର ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁଙ୍କୁ ଅନେଇଲି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ହାଲକା ହସ ଥିଲା ।

ଟିଫିନ କରି ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ସେଇଠି ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ଶାଶୁ କିଚେନକୁ ଚାଲିଗଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପ୍ରଭାତୀ ଆରମ କରିବା ପାଇଁ କହିବାରୁ ମୋ ଶାଶୁ ତାକୁ ନେଇ ରୁମରେ ଛାଡି ଦେଇ ଆସିଲେ । ପୁନଃ ସେ ବାସନ ସଫା କରିବା ପାଇଁ କିଚେନକୁ ଚାଲିଗଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଶାଶୁ ମା ମୋତେ କହିଲେ ତୁମର ଯଦି କିଛି ଦରକାର ମୋତେ କହିବ ?

ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ଗ୍ଳାସ ପାଣି ଦରକାର । ସେ ପାଣି ଗ୍ଳାସ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖିଥିଲି କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ଆସିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପଣତ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରୁ ଟିକେ ସାଇଡ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ପେଟ ପୁରା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୋଟା ମୋଟା ଦୁଧ ବ୍ଳାଉଜରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଅଧୀର ହେଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଚର୍ବି ବହୁଳ ପେଟ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଗୋଲ ନାଭି ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ।

ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଏମିତି ଖୋଲା ଅଙ୍ଗ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବାର ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିଲି । ମୁଁ ପାଣି ପିଇଲି ଓ ଶାଶୁ ପୁନଃ କିଚେନକୁ ଚାଲିଗଲେ । ସେ ଯିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ଥଳ ଥଲ ଗାଣ୍ଡି ତଳ ଉପର ହେଉଥିବାର ମୁଁ ଦେଖୁଥିଲି । ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋର ପୂର୍ଣ ରୂପେ ମନେ ପଡିଲା ଯେତେବେଳେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲା ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ କପଡା ଠିକ ସେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ରୁମ କୁ ଯିବା ପରେ ମୋ ଶାଶୁ ମା ତାଙ୍କ ପେଟ ଓ ଛାତି ଉପରୁ ତାଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ସାଇଡ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏବେ ତାଙ୍କ ମତଲବ ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଥିଲା ସେ ତାଙ୍କ ଶାଢୀ ଜାଣିଶୁଣି ହଟେଇଛନ୍ତି । ଯେମିତି ମୋ ନଜର ତାଙ୍କ ଶରୀର ଉପରେ ପଡିବ । ମୁଁ ଭାବିଲି କଣ ଶାଶୁ ମା ମୋତେ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ? କିନ୍ତୁ ଏବେ ପୁରା ସଠିକ ଭାବେ କିଛି କହିବା ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ଶାଶୁ ମା ମୋ ପାଖରେ ଆସି ସୋଫା ଉପରେ ବସି ପଡିଲେ ।

ସେ ସୋଫାରେ ବସି ପରିବା କାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ଫୁଣି ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ସଫା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଓ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜର ଉପର ବଟନ ଖୋଲା ଥିଲା । ସେ ଟିକେ ନଇଁ କରି ବସିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଅଧା ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲା । ମୁଁ ଚୋରା ଚାହାଣିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ଥରେ ଦୁଇଥର ଆମେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି ବି ମିଶିଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ହସି ଦେଉଥିଲେ ।

ସେ ତାଙ୍କ ର ଦୁଧକୁ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ ବିଲକୁଲ ଚେଷ୍ଟା କରୁନଥିଲେ । ସେ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଉପର ସୋଫାରେ ରଖୁଥାନ୍ତି ଓ ଫୁଣି ତଳକୁ ନେଇ ଯାଉଥାନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଶାଢୀ ଟିକେ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଉଥିଲା ଓ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗୋରା ଗୋଡ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଏବେ ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଇଯାଇଥିଲା କି ସେ ଜାଣିଶୁଣି ଏସବୁ କରୁଛନ୍ତି । stree pregnant thiba bele sasu saha sex kahani

ଆଗାମୀ କାହାଣୀରେ କହିବି ଶାଶୁଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି । ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ବିଦାୟ ଦିଅନ୍ତୁ । Shashu Nku Stree Kari Gehili ଷ୍ଟୋରି କେମିତିଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!