ShashuraNka Mota BandaKu Bohura Gahiria Bia ଶଶୁରଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ବୋହୂର ଗହିରିଆ ବିଆ

ଶଶୁରଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ବୋହୂର ଗହିରିଆ ବିଆ

ShashuraNka Mota BandaKu Bohura Gahiria Bia

ShashuraNka Mota BandaKu Bohura Gahiria Bia  ସ୍ଵାମୀ ଦୁବାଇ ଯିବା ୫ ବର୍ଷ ହେଲାଣି । ଏହି ୫ ବର୍ଷ ଭିତରେ ସେ ମାତ୍ର ଦୁଇ ଥର ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଆଉ ୨ ମାସ ଅନିତା ପାଖରେ ରହିଛନ୍ତି । ଅଥଚ ଏହା ଭିତରେ ଅନିତା ବ୍ରାର ସାଇଜ ଦୁଇ ଥର ବଦଳାଇ ସାରିଲାଣି । ତା ୩୮ ସାଇଜର ଦୁଧ ଆସି ୪୨ ସାଇଜରେ ପହଂଚି ଗଲାଣି ।

ଇଏ ସବୁ ବଡ଼ ପୁଅ ଡାନି ହାତର କମାଲ । ଟୋକାଟା ରାତି ସାରା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ସହିତ ଲାଗି ଥିବ ଯେ ମୋଟେ ଦୁଧରୁ ହାତ କାଢ଼ିବ ନାହିଁ । ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ ଭିତରେ ପଶିଲା ଅନିତା । ବଦଳିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିବା ଡ୍ରେସକୁ ବାଥରୁମ କାନ୍ଥ ରେଲିଂରେ ରଖି ଭିତରୁ ବାଥରୁମ ଡୋରକୁ ଲକ କଲା ।

ପିନ୍ଧିଥିବା ଶାଢ଼ୀ, ସାୟା ଓ ବ୍ଲାଉଜକୁ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ଖୋଲି ପକେଇ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ିଲା । ସାୱାର ଖୋଲି ଦେବାରୁ ଦେହ ସାରା ଅଜାଡ଼ି ହୋଇ ପଡ଼ିଲା ପାଣିର ଫୁଆରା । ସାବୁନ କେସରୁ ସାବୁନ ଆଣି ସାରା ଦେହରେ ସାବୁନ ଲଗାଇଲା । ସାବୁନ ଫେଣକୁ ଛାତିରେ ଘଷୁ ଘଷୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରିଲା ଅନିତା । ଇସଃ ତା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ କେତେ ବଡ଼ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲାଣି ! ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ଟିକିଏ ଚିପି ଦେଇ ଅନିତା ତା ହାତକୁ ତଳ ଆଡ଼କୁ ଖସେଇଲା ।

ଅନିତା ତା ହାତ ନେଇ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ସାବୁନ ଫେଣ ବୋଳିଲା । ଚିକ୍କଣ ଉଚ୍ଚା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ହାତ ବୁଲାଉ ବୁଲାଉ ହାତର ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠିଟାକୁ ଫାଟ ଭିତରକୁ ଦାବିଦେଲା ।ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଶିତ୍କାର ତା ପାଟିରୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ଭିତରଟା କେମିତି ଶିରି ଶିରି ଲାଗିଲା ।କାଲି ଖରାବେଳେ ବାହାର ଅଗଣା କାନ୍ଥ କଡ଼ରେ ଛିଡ଼ାହୋଇ ରଜତ ମୁଠି ମାରିବା କଥା ଅନିତାର ମନେ ପଡ଼ିଗଲା ।

ଆଃ ଏହା ଭିତରେ ରଜତର ବାଣ୍ଡ କେତେ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ହୋଇ ଗଲାଣି । ଟୋକା ବୋଧେ ରେଗୁଲାର ମୁଠି ମାରୁଚି । ତା ବାଣ୍ଡଟା ତ ଡାନି ବାଣ୍ଡ ଭଳି ହୋଇଚି । ଟୋକାର ବାଣ୍ଡକୁ ଥରେ ଚାଖିଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା । ଡାନି ପରି ତାକୁ ବି ତ ବୋଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଚାନ୍ସ ମିଳିବା ଦରକାର ।

ରଜତର ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ତା ବିଆରେ ପଶିଲେ କେମିତି ଲାଗିବ ବୋଲି କଳ୍ପନା କରି ବିଆ ଭିତରେ ଜୋର ଜୋର ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲା ଅନିତା । ତା ନାକରୁ ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ବହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଶିରି ଶିରି ଲାଗି ତା ବିଆ ଭିତରଟା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ଆରେ…ବିଆରସ ବାହାରିଲା ନା କ’ଣ? ଅନିତା ତା ବିଆ ଭିତରୁ ଆଙ୍ଗୁଠିଟା ବାହାର କରି ଆଣି କାନ୍ଥକୁ ଡେରି ହୋଇ ଦୁଇ ମିନିଟ ଠିଆ ହୋଇ ଗଲା । ତାପରେ ସାୱାର ଖୋଲି ଗାଧୋଇ ପଡ଼ିଲା ।

କାନ୍ଥ ରେଲିଂରୁ ଟାଉଲଟା ଆଣି ଦେହରୁ ପାଣି ପୋଛି ପକେଇ ନାଲି ସାୟା ଓ ନାଲି ସ୍ଳିଭଲେସ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ପକେଇଲା ଅନିତା । ସେ ସବୁବେଳେ ଲୋ କଟ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା । କାରଣ ଲୋ କଟ ବ୍ଲାଉଜ ତା ଦେହକୁ ଭାରି ଟାଇଟ ହେଉଥିଲା ଓ ତା ଦୁଧ ଦିଇଟା ବଡ ବଡ ଓ ଫୁଲିଲା ଫୁଲିଲା ଦିଶୁଥିଲା ।

ଏମିତି ଟାଇଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ତ ସେ ତା ବଡ ପୁଅ ଡାନିକୁ ସହଜରେ ପଟେଇ ପାରିଚି । ଆଉ ରାତିରେ ଡାନିକୁ ପାଖରେ ଶୁଆଇ ଧୁମ ମସ୍ତି କରୁଚି । ସ୍ବାମୀର ଅଭାବ ସେ ମୋଟେ ଅନୁଭବ କରୁନି । ବରଂ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଡାନିର ମୋଟା ଇଂଜେକସନ ସିରିଂଜରୁ ତିନି ଚାରି ଥର ଭିଟାମିନ ଇଂଜେକସନ ନେଇ ଦିନକୁ ଦିନ ସେ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ଟୋକି ଟୋକି ଲାଗୁଚି ।

ବାଥ ରୁମରେ ଅନିତା ବ୍ଲାଉଜର ପଛ ପାଖର ସବୁ ବୋତାମକୁ ଲଗାଇ ପାରି ନ ଥିଲା । ରୁମକୁ ଆସି ଡ୍ରେସିଂ ମିରର ଆଗରେ ଛିଡା ହୋଇ ସେ ତା ଦୁଧକୁ ନିରେଖି ଚାହିଁଲା । ତା’ର ହୃଦବୋଧ ହେଲା ତା ଦୁଧର ଗୋଲେଇ ଓ ଆକାର ଭଲ ଭାବରେ ବାରି ହେଉଛି । ମୁଣ୍ଡବାଳ କୁଣ୍ଡାଇ ସାରି ଅନିତା ବାହାରକୁ ଆସିଲା ।

ତାକୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଶାଶୁ କହିଲେ – ବୁଝିଲୁ ବୋହୂ ,ଏ ଡ୍ରେସରେ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଚୁ । ମୋ ପୁଅ ଏଠି ଥିଲେ ତୋତେ ଏହି ଡ୍ରେସରେ ଦେଖିଲେ ନା ବହୁଚ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଆନ୍ତା । ଅନିତାର ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା କହି ଦିଅନ୍ତା, ଶାଶୁ ମାଆ, ଖାଲି ତୁମ ପୁଅ କାହିଁକି ମୋ ପୁଅ ଡାନି ଯଦି ମୋତେ ଦେଖନ୍ତା ତେବେ କିଛି ନା କିଛି ବାହାନା କରି ମୋତେ ତା ରୁମକୁ ନେଇ ଯାଇ ଧୁମ୍ ଗିହଁନ୍ତା ।

ଶାଶୁ ଜଳଖିଆ ପ୍ଲେଟଟା ଅନିତା ହାତକୁ ଦେଇ କହିଲେ – ନେଇ ଯାଆ ତ ଆକୁ ତୋ ଶଶୁରଙ୍କୁ ଦେଇ ଦବୁ ।ଅନିତା ଦେଖିଲା ସାନ ପୁଅ ରଜତ ବି ଶଶୁରଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି। ସେ ତା ସାୟାଟାକୁ ଅଣ୍ଟାର ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲା ଏବଂ ସାୟାର ‘କଟ’ ଅଂଶକୁ ତା ଦିଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିକୁ ନେଇ ଆସିଲା। କଟ ଟାକୁ ଟିକିଏ ବେଶୀ ମେଲେଇ ଦେଲା ଯେମିତି ସାୟା ଭିତରୁ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖାଯିବ । ଟିକିଏ ନଇଁ ପଡି ତା ସାୟା ଆଉ ସାୟାର କଟକୁ ଚାହିଁଲା ।

ଦେଖିଲା କଟ ଦେଇ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧି ପରିଷ୍କାର ଦେଖା ଯାଉଛି । ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି ହୋଇଗଲା। ଆଜି ଗାଧୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିର ବାଳକୁ ଶେଭିଂ କରି ସଫା କରିଦେଇ ଥିଲା । ରଜତ ସାଙ୍ଗକୁ ତା ଶଶୁର ମଧ୍ୟ କଟ ଦେଇ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରଗୋପନ ଅଂଗକୁ ଦେଖି ପାରିବେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉ ନ ଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ଆଗକୁ ଯାଇ ସାମାନ୍ୟ ନଇଁ ଶଶୁରଙ୍କୁ ଜଳଖିଆ ପ୍ଲେଟଟା ବଢ଼େଇଲା ।

ଯେତିକି ସମୟ ନଇଁବା କଥା ତାଠାରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ ସମୟ ନଇଁବା ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଲା । ଦେଖିଲା ତା ପୁଅ ରଜତ ଓ ତା ଶଶୁର ଉଭୟ ଉପର ପଟରୁ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ସେ ତଳ ପଟକୁ ଚାହିଁ ଦେଖିଲା କଟ ଭିତର ଦେଇ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧି ଦେଖା ଯାଉଛି । ସେ ତା ଗୋଡକୁ ମେଲାକରି ଆଉ ଟିକିଏ ଅଧିକ ନଇଁ ପଡିଲା । ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲା ସେ ଦିଜଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ତା ଦୁଧ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସି ଆସଲା । ଦୁହେଁ ଲୋଭିଲା ଆଖିରେ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିକୁ ଚାହିଁ ରହିଲେ । କିଛି ସମୟ ନଇଁ ରହିବା ପରେ ଅନିତା ସିଧାହୋଇ ଛିଡାହେଲା ଆଉ ଫେରିଯିବା ପାଇଁ ବୁଲି ପଡିଲା । ରଜତ କହିଲା – ମାଆ, ତୋ ବ୍ଲାଉଜର ଦୁଇଟା ବୋତାମ ଖୋଲାଅଛି । ଅନିତା ହାତକୁ ପିଠି ପଟକୁ ବୁଲେଇଲା । ସେ ଜାଣି ପାରି ନ ଥିଲା ଯେ ଦୁଇଟା ବୋତାମ ଖୋଲି ଯାଇଛି ।

ShashuraNka Mota BandaKu Bohura Gahiria Bia

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *