ସ୍ତ୍ରୀ ଭୁଲ କଲା ଶାଶୁ ଦଣ୍ଡ ପାଇଲେ Odia XXX Story

ସ୍ତ୍ରୀ ଭୁଲ କଲା ଶାଶୁ ଦଣ୍ଡ ପାଇଲେ

Stree Bhula Kala Shasu Danda Paile

ସ୍ତ୍ରୀ ଭୁଲ କଲା ଶାଶୁ ଦଣ୍ଡ ପାଇଲେ – ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାଁ ଶିଲୁ, ବୟସ ୨୮, ମୁଁ ବିବାହିତ ଅଟେ। ଘରେ ମୁଁ ଓ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ରହୁ । ଏହି କାହାଣୀ ୩ବର୍ଷ ତଳର ଘଟଣା । ମୁଁ ବିବାହିତା ହୋଇ ମଧ୍ୟମୋ ସେକ୍ସ ଲାଇଫରେ ମୁଁ ଖୁସି ନଥିଲି, କାରଣ ସେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରେ କିନ୍ତୁ ପୁରା ପୁରି ଭାବେ ସହଯୋଗ କରେ ନାହିଁ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ସତ କିନ୍ତୁ ତାର ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ଏତେ ବେଶୀ ଆଗ୍ରହ ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ଯୌନ ଜୀବନରେ ଦୁଖିତ ଥିଲି । ସେ ଅଳ୍ପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇଯାଏ । ମୁଁ ତା ସହ ଠିକସେ ମଜା ନେଇ ପାରେ ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଭିତରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡା ଲାଗି ରହେ ।

ଏଇ ଭିତରେ ମୋତେ ମୋ ଶଶୁର ଘର ଯିବା ପାଇଁ ମଉକା ମିଳିଲା । ମୋ ଶଶୁର ଘରେ ମୋ ଶଶୁର ଓ ଶାଶୁ ରୁହନ୍ତି । ମୋ ଶାଳା ତା ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଆସାମରେ ରୁହେ କାରଣ ସେ ସେଠି ଚାକିରି କରିଛି । ଆମେ ସେଠି ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେମାନେ ଆମକୁ ସ୍ଵାଗତ କଲେ । ରାତିର ଭୋଜନ ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଓ ମୋ ଶଶୁର ବସି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ ଶାଶୁ ଓ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରୋଷେଇ ଘରେ ବାସନ ମାଜୁ ଥିଲେ । ତାପରେ ଆମେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁଦିନପରି ସେକ୍ସରେ ରୁଚି ନରଖି ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ବିନା ସେକ୍ସକରି କେମିତି ଶୋଇବା ପାଇଁ ଦେବି । ମୁଁ ଗାଉନ ଉପରୁ ତାର ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାର ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ରୁଚି ନଥିବା କାରଣରୁ ତାର କୌଣସି ପତିକ୍ରିୟା ଆସିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଏତେ ଜଲ୍ଦି ହାର ମାନିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନଥିଲି ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ତାର ଗାଉନ ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲା କେବଳ ପ୍ୟାନ୍ଟିରେ ଥିଲା ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାର ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ମଝିରେ ମଝିରେ ତାର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦେଉଥିଲି ।

ଏତେ ସବୁ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାପଟୁ ମୁଁ କୌଣସି ପ୍ରତି ଉତ୍ତର ପାଇଲି ନାହିଁ ମୋତେ ବହୁତ ରାଗ ଲାଗିଲା, କାରଣ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ସାରିଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ଥିଲି । ଆମେ ଭିତରେ ଝଗଡା ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇଗଲା । ଆମ ପାଟି ଶୁଣି ମୋ ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ସେ ଆମ କୁ ଆମ ରୁ ମବାହାରୁ କବଟା ଫାଙ୍କରେ ଦେଖୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ବି ମୁଁ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ଥିଲି ଓ ମୋ ସ୍ଵାମୀ କେବଳ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥିଲା । ମୋତେ ଏଇ ବିଷୟରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେତେବେଳେ ମୋ ନଜର କାବାଟ ଉପରେ ପଡିଲା । ମୁଁ ଦେଖିକି ବି ଅଣଦେଖା କରିଦେଲି ଯେଉଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମକୁ ଲୁଚି ଲୁଚି କବାଟ କଣାରେ ଦେଖୁଥିଲେ ।

ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝଗଡା କରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଉଠିଲି । ମୋତେ ଦେଖି ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ଯାହାକି ଆମରୁମ କୁ ଲାଗି କରିଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ମୋ ଶାଶୁ ଜଷ୍ଟ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ବାର୍ଥରୁମର କବାଟ ବନ୍ଦ ନକରି ଟିକେ ଆଉଜେଇ ଦେଲି ଓମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗି ପଡିଲି । ଶାଶୁମାଙ୍କ ରୁମରୁ ବାର୍ଥରୁମ ପୁରା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ରୁମ କବାଟ ଅଳ୍ପ ଖୋଲା ଅଛି । ମୁଁ ସେଇଆଡେ ନଦେଖି ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସ୍ତ୍ରୀ ଭୁଲ କଲା ଶାଶୁ ଦଣ୍ଡ ପାଇଲେ

୧୦ ଭିତରେ ମୁଁ ମୋ ମାଲ ବାର୍ଥରୁମରେ ଛାଡି ଦେଲି । ବାର୍ଥରୁମରୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଗଲି ଆଉ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇ ସାଇଗଲି । ସକାଳୁ ଯେବେ ଉଠିଲି ଦେଖିଲି ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ସହ କଥା ହେବା କିଛି ସଙ୍କୋଚ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ଆଉ ମୋତେ ଠିକସେ ଦେଖିବି ପାରୁନଥିଲେ । ମୁଁ ରାତିର ଘଟଣା ଜାଣିକିବି ନଜଣିଲା ପରି ରହିଲି । ସକାଳର କାମ ଓ ଜଳଖିଆ ସରିବା ପରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋତେ ବଜାର ଯିବା ପାଇଁ କହିଲା । ମୁଁ ରାତିର ଘଟଣା ପାଇଁ ରାଗରେ ଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ତାକୁ ମନା କରିଦେଲି । ସେ ମୋ ଶଶୁରଙ୍କ ସହ ବଜାର ଚାଲିଗଲା । ମୋ ଶଶୁର ଘରଠୁ ବଜାର ବେଶୀ ଦୂର ଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ଶଶୁର ତାକୁ ଏକା ଯିବା ପାଇଁ ମନା କଲେ ଆଉ ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନେଇ ଚାଲିଗଲେ ।

ସେ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ମୋ ଶାଶୁ ରୋଷେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ପାଖେ ଆସି ବସିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି କହିପାରିଲେ ନାହିଁ । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ ସେ ରାତିରେ ଯାହା ଦେଖିଛନ୍ତି ଓ ଶୁଣିଛନ୍ତି ତେଣୁ ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେଇପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ସେ ମୋତେ କିଛି ନକହି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ ।କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଲେ – ମୁଁ ରାତିରେ ତୁମ କଥା ସବୁ ଶୁଣିଛି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ କିଛି ନଜଣିଲା ପରି ନାଟକ କଲି ଓ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ସିଧା ଶୁଣି ମୁଁ ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି । ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ଫୁଣି ପଚାରିଲେ ଏସବୁ କଣ ସବୁବେଳେ ହେଉଛି । ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ନୂଆଇ ଲାଜ କରିବାର ଅଭିନୟ କଲି ଏବଂ କହିଲି ସବୁବେଳେ ହେଉ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟ ହେଉଛି ।

ଏହି କଥା ଶୁଣି ସେ କହିଲେ ମୋ ଝିଅ ଏବେ ଛୋଟ ଅଛି, ଧିରେ ଧିରେ ବୁଝିଯିବ । ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଟିକେ ରାଗିକରି କହିଲେ କେବେ ? ଯେବେ ବୟସ ଚାଲିଯିବ ସେବେ ? ଏହି କଥା ଶୁଣି ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ଫୁଣି ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାକୁ ବୁଝେଇ ନଥିଲ କି ସ୍ଵାମୀର ମନ କେମିତି ଜିତି ହୁଏ । ସେ କହିଲେ – ବୁଝେଇଥିଲି କିନ୍ତୁ…. ! ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଏତିକି କହି ସେ ଅଟକି ଗଲେ।

ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ରାଗି କରି କହିଲି ଏବେ ମୁଁ କଣ କରିବି? ସ୍ତ୍ରୀ ସହଯୋଗ କରୁ ନାହିଁ, ବାହାରେ କାହାକୁ କହିପାରିବି ନାହିଁ, ବଦନାମି ର ଡର… ବାସ ନିଜ ମନକୁ ମାରି ରାହିଯାଏ । କିଛି ସମୟ ସେ ମୋତେ ନକହି ଚୁପ ଚାପ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଯିବାର କିଛି ସମୟରେ ଶୁଣାଗଲା – ଶିଲୁ! ଅତି ନରମ କଣ୍ଠରେ । ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ଯାହା ଦେଖିଲି ଦେଖି କରି ମୋ ହୋସ ଉଡିଗଲା । ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲି କଣ କରିବି ସେଠି ରହିବି ନା ବାହରକୁ ଚାଲିଯିବି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋ ଶାଶୁ ବିଲକୁଲ ଉଲଗ୍ନ ହେଇ ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ପଚାରିଲି ଏସବୁ କଣ ? ସେ କହିଲେ – ମୋ ଝିଅର ଦଣ୍ଡ ମୁଁ ଭୋଗିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ କଣ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଞ୍ଛାନ୍ତି । ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋର ଇଛା ଯେତେବେଳେ ମୋର ବିବାହ ପରଠୁ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମଉକା ମିଳିନଥିଲା । ଆଉ ଆଜି ଯେତେବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ମୁଁ କଣ ପାଇଁ ହାତ ଛଡା କରିବି ।  ମୋ ଶାଶୁ ଫିଗର ୩୬-୩୪-୩୮,ମୋ ଶାଶୁ ଟିକେ ମୋଟା କିନ୍ତୁ ମସ୍ତ । ତାଙ୍କର ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୪୮ ବର୍ଷ ହେବ । ପୁରୁଣା ଯୁଗରେ ବିବାହ ଜଲ୍ଦି ହୋଇଯାଉଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ପିଲା ପିଲି ବି ଜଲ୍ଦି ହେଇଯାଉଥିଲା । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଯେତେବେଳେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିଲା ସେତେବେଳ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା ।

ମୁଁ ବି ସବୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦେଇ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଏହି ମଉକାକୁ ହାତ ଛଡା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନଥିଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧ୍ୟାନର ସହ ଦେଖୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ କହିଲି ଯଦି ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବ, କଣ ରାଜି ? ସେ କହିଲେ – ଯେମିତି ତୁମେ କହିବ ମୁଁ ସେମିତି କରିବି ।

Maa Pua Odia Sex story 

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆମେ ୬୯ ପୋଜକୁ ଆସିଗଲୁ । ପ୍ରଥମେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ମନାକରିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜୋର କରିବାରୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାଟୁଥିଲି ।  କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଏବେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଗେହିଁବି ତୁମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛ? ସେ କହିଲେ – ହଁ

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମଝିରେ ବସିଗଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ୮ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୂରେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ନୂଆ ବିଆ ପରିକା ଟାଇଟ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ଜୋରଡାର ଧକା ମାରିବାରୁ ମୋର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଏବଂ ତାକୁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଅଟକି ଗଲି ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ମାରି ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉକିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ବି ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ସେ ମୋ ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ମୋ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲି, କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ସେ ଝଡିଗଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ କାମ ଜାରି ରଖିଥିଲି । ପାଖା ପାଖି ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଝଡିବା ସମୟ ଆସିଗଲା । ସେହି ସମୟ ଭିତରେ ମୋ ଶାଶୁ ତିନି ଥର ଝଡି ସାରିଲେଣି । ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ବାହରିବା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେବି କି ? ସେ କହିଲେ – ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ ମୁଁ ଏବେ ମା ହେଇପାରିବି ନାହିଁ, ତୁମେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତୁମ ମାଲ ଛାଡି ଦିଅ ।

ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ୧୦-୧୨ ଧକା ମାରି ମୁଁ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ଶାଶୁ ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦେଲି । କିଛି ସମୟ ସେମିତି ପଡି ରହିବା ପରେ ମୋ ଶାଶୁ କହିଲେ ଓଠ କେହି ଆସିବି ଜିବେ! ମୁଁ ଉଠିଲି ଏବଂ ମୋ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଟିଭି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୋ ଶାଶୁ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ପଟାପିନ୍ଧି ଆସି ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ଝିଅ ଏବେ ଛୋଟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ତୁମର ଯେବେ ଇଛା ତୁମେ ତାର ଦଣ୍ଡ ମୋତେ ଦେଇ ପାର । ଏହି କଥା ଶୁଣି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ହସିବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!