Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ଦେଶୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଭଉଣୀ ଏକା ସଙ୍ଗେ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ ଟ୍ରେନରେ

Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ବାଣ୍ଡ ଠିଆ କରିଦେଲା ଭଲି କାହାଣୀ ଦେଶୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଭଉଣୀକୁ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଗେହିଁଲି ଟ୍ରେନରେ । ଏ କାହାଣୀଟି କିଛି ଦିନ ତଳର କଥା, ଗୋଟେ ବାହାଘର ରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ମୁଁ,ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଲତା ଓ ଭଉଣୀ ସୁଧା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଜବଲପୁର ଯାଉଥିଲୁ । ଆମ ଟ୍ରେନ ରାତି ୧୧.୪୫ ଟାରେ ଥିଲା । ଆମେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜଟଣୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲୁ । ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଓ ୱେଟିଙ୍ଗ ରୁମରେ ବେଶୀ ଲୋକ ନଥିଲେ । ଶୀତଦିନ ସମସ୍ତେ ଜଲ୍ଦି ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଲତା ଗୋଟେ ସ୍ଳିଭଲେସ ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତାର ନେଟ ବାଲା ଶାଢୀ ତାର ଚେହେରାକୁ ଚାର ଚାନ୍ଦ ଲଗେଇ ଦେଉଥିଲା ।

ତାର ଦୁଧ ବଡଥିଲା ୩୬ ସାଇଜର, ଗାଣ୍ଡି ବି କାଫି ବଡ ଓ ଗୋଲ । ଲୋ କଟ ବ୍ଳାଉଜ କାରଣ ରୁ ତାର ଅଧା ରୁ ଅଧିକ ଦୁଧ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେ ନାଁ କୁ ମାତ୍ର ସେ ନେଟ ବାଲି ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେଥିରେ ତାର ବ୍ଳାଉଜ ଓ ପେଟିକଟ ପୁରା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଭଉଣୀ ସୁଧା ବି ହଟ ଡ୍ରେସ ରେ ଥିଲା । ସେ ଗୋଟେ ଲୋକଟ ସ୍ଳିଭ ଲେସ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଏବଂ ସ୍କର୍ଟରେ ହଟ ଲାଗୁଥିଲା । ତାର ଦୁଧ ମଧ୍ୟମ ସାଇଜର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏକଦମ ଟାଇଟ ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା କାରଣ ରୁ ତାର ଜଙ୍ଘ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଏବଂ ୱେଟିଙ୍ଗ ରୁମ ଲାଇଟରେ ଚମକୁଥିଲା।

ଲତା ଓ ସୁଧା ନିଜ ଭିତରେ ମଜା କରୁଥିଲେ, ମୁଁ ପାଖରେ ଥିବା ଚା ଦୋକାନରୁ ଚା ପିଉଥିଲି, ଟ୍ରେନ ଆସିଲା । ମୁଁ ଲତା ଓ ସୁଧା କୁ ଡାକିଦେଲି ଏବଂ ଆମେ ଆମ ସରଂକ୍ଷିତ ବଗିରେ ଚଢିଗଲୁ । ବଗି ପୁରା ଖାଲିଥିଲା । ଶୀତ ଦିନ ତେଣୁ ରାତିରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ତେଣୁ କେହି ବୁକିଙ୍ଗ କରିନଥିଲେ । ଆମେ ଆମ ସିଟରେ ଯାଇ ବସିଗଲୁ,ମୁଁ ବସି ଖବର କାଗଜ ପଢିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟ୍ରେନ ଛଢିଲା ବଗିରେ କେହି ନଥିଲେ ଆମ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲେ ।

ଅଧଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ବୁବନେଶ୍ବର ଆସିଗଲା ଏବଂ ଆମ ଡବାରେ ତିନିଜଣ ଲୋକ ଚଢିଗଲେ । ସେମାନେ ଆମ ସମନ୍ନା ବାଲା ସିଟ ଉପରେ ବସିପଡିଲେ । ତିନି ଜଣ ଜକା ଲୋକ 34-46 ବର୍ଷ ଭିତରେ ଜଣାପଡୁଥିଲେ । ସେମାନେ ମୁସଲିମ ଥିଲେ ତିନି ଜଣଯାକ ମୁସଲମାନ କୁର୍ତି ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତିନିଜଣ ଯାକ ଗୋଡକୁ ଟେକି ଆଣ୍ଠୁକୁ ଉପରକୁ କରି ବସିଗଲେ । ତିନିଜଣ ଯାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ଟିକେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ବେଶୀ ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଲତା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥିଲା ଏବଂ ଭଉଣୀ ସୁଧା କୁ ଇସାର କରୁଥିଲା । ସେ ତିନିଜଣ ଯାକ ତାଙ୍କ ଭିତରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ଜଣେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନଜର କରୁଥିବାର ଦେଖି ନେଲା ଏବଂ ହସି ଦେଲା । ଲତା ବି ଜବାବରେ ହସି ଦେଲା । Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ଆମ ତିନି ଜଣ ଗୋଟେ ସାଇଡରେ ବସି ଥିଲୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବାଟ କରରେ, ଭଉଣୀ ସୁଧା ମଝିରେ, ଏବଂ ମୁଁ ଝରକା ପାଖରେ ବସିଥିଲା । କିଛ ସମୟ ଏମିତି ବସିବା ପରେ ଟ୍ରେନ ଚାଲିଲା, ସୁଧା , ମୋ ଭଉଣୀ ଉଠି ଉପରୁ ଥିବା ବ୍ୟାଗରୁ ଚାଦର ବାହାର କରିବାରେ ଲାଗିଲା ଠିକ ସେତିକି ବେଳେ ଟ୍ରେନ ଅଚାନକ ରହିଗଲା, ସୁଧା ସେମାନଙ୍କ କୋଳରେ ଯାଇ ପଡିଲା । ସେ ଏମିତି ପଡିଲା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଥିଲା । ସେ ଲୋକଟାସୁଧାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଉଠେଇଦେଲା ସୁଧା ତାକୁ ସରି କହି ଚାଦର ଆଣି ବସିଗଲା । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଭଉଣୀ ନିଜ ଭିତରେ କଥା ହେଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଶୋଇବାକୁ ଲାଗିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ସୁଧା କୁ କହିଲି  ମୁଁ ପାଖ ସିଟରେ ବସିପଡ ତୋ ଭାଉଜ ବୋଧେ ଶୋଇବ ।

ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା,ମୁଁ ପାଖ ସିଟରେ ବସି ଖବର କାଗଜ ପଢିବାର ନାଟକ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ଜଣାଥିଲା ଗିହାଁ ଗିହିଁ ପୋଗ୍ରାମ କେତେବେଳେବି ଆରମ୍ଭ ହେଇପାରେ। ସେ ତିନି ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆସି ମୋ ସାମନାରେ ବସିଗଲା । ଆଉ ଜଣେ ଉଠି ଖିଡିକି ପାଖରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖରେ ବସିଗଲା । ଭଉଣୀବି ଉଠି ସାମନା ସିଟରେ ଆଉ ଜଣେ ମୁସଲିମ ଲୋକ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଗଲା । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାନ୍ତ ଥିଲା ବେଶୀ କିଛି ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା କାରଣ ଆମେ ଟନେଲ ଭିତରରେ ଥିଲୁ । ବେଳେ ଲାଇଟ ଆସିଯାଉଥିଲା ତ ସମସ୍ତେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜାଗାରେ ବସିଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ମୁଁ ଉଠି କରି ସାଇଡ ବର୍ଥକୁ ଚାଲିଗଲି ଏବଂ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଟିକେ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲାକି କିଛି ଚାଲିଛି, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖରେ ଥିବା ମୁସଲିମ ଲୋକାଟା ମୁହଁ ଚାଦର ଭିତରେ ଥିଲା । ସ୍ତ୍ରୀ ର ଆଣ୍ଠୁ ମେଳା ଥିଲା, ସେ ବାରମ୍ବାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଏପଟ ସେପଟ କରୁଥିଲା । ସେ ଲୋକଟା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ବିଆ ଚାଟୁଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଭଉଣୀ ହାତରେ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ ଥିଲା ଯାହାକୁ ସେ ହଲାଉଥିଲା । ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ଥିଲା ଏବଂ ବହୁତ ବଡ କଳା ବାଣ୍ଡ । ସେ ଲୋକଟା ମୋ ଭଉଣୀ ଟି ସାର୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ଭଉଣୀର ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲା । ସୁଧା ତା ଓଠକୁ ବୁଲାଉଥିଲା ।

ଏଇ ତୃତୀୟ ଲୋକାଟା ବସିଥିଲା ସେ ଉଠି ଯାଇ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଡକୁ ଚାଲିଲା । ସେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ଥିଲା, ସେ ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲା, ସେ ବୋଧେ ଭାବିଥିଲା ମୁଁ ସୋଇପଡିଲିନି । ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲା । ଲଟା ଫଟାସକିନା ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ଦ୍ଵିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେ କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ବିଆ ଚାଟୁଥିଲା ସେ ତା ଦେହରୁ ଚାଦର ହଟେଇ ଦେଲା । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତଳ ଆଡୁ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ଥିଲା । ତାର ଶାଢୀ ଅଣ୍ଟାର ଉପରକୁ ଥିଲା । ଆଉ ସେ ଲୋକଟା ପାଗଳ ପରି ବିଆ ଚାଟି ଚଳୁଥିଲା । ଏପଟେ ଭଉଣୀ ସୁଧା ବି ବିନା ବସ୍ତ୍ରରେ ଆସିଯାଇଥିଲା । ସେ ଲୋକଟା ତାକୁ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ସେ ନିଜେ ବି ଲାଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲା । ସୁଧା ବି ତାର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

କିଛି ସମୟ ଲୋକଟା ସୁଧାକୁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମେଇବା ପରେ ସୁଧା କୁ ସିଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲା । ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ରେ ପେଲି ଦେଲା । ସୁଧା ଜୋରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ରେ ଚିଲେଇଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଲୋକଟା ନଅଟକି ପେଲି ଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ସୁଧା ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା ଏବଂ ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲା । ସିଟ ଉପରେ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ରକ୍ତ ପଡିଥିଲା । ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇଥିଲା । ସେ ଲୋକଟା ତାକୁ ପଶୁ ପରିକା ପେଲି ଚାଲିଥାଏ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହେଇଯାଇଥିଲା,ତାର ଶାଢୀ,ବ୍ଳାଉଜ,ଶୟା,ଚଡି ଓ ବ୍ରା ସବୁ ତଳେ ପଡିଥିଲା । ସେ ଦିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେ କି ତାର ବିଆ ଚାଟୁଥିଲା ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ । ଲତା ପ୍ରତୀଟି ଧକାରେ ତଳ ଉପର ହେଉଥାଏ । ଆଊ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ଚାଲୁଥାଏ। ସେ ଯେମିତି ସବୁ କରୁଥିଲା ସେଲାଗୁଥିଲା ଗୋଟେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ପରିକା । ଏପଟେ ସୁଧା ଘୋଡୀ ହେଇ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା, କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ସେ ଲୋକଟା ମୋ ଭଉଣୀ ବିଆ ରେ ସବୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ଏବଂ ପାଖରେ ବସି ଗଲା । ତା ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ମିଶା ପାଣି ବାହାରୁଥିଲା । ତା ବିଆ ପୁରା ଲାଲ ପଡିଯାଇଥିଲା ।

ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ମୋ ଭଉଣୀ ଉପରେ ଚଢି ତାର ଗାଣ୍ଡିଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲା । ସୁଧା ଡରରେ ପଛକୁ ଚାହିଁଲା ତାର ଆଖି ମିଠି ମିଠି ହଉଥିଲା । ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିର ବାଣ୍ଡ ଟା ତିନିଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ ଓ ମୋଟା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେ ଅନୁରୋଧ କରିବା ରେ ଲାଗିଲା କି ଗାଣ୍ଡିରେ ନପୂରେଇବା ପାଇଁ । ସେତେବେଳ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ଟା ସୁଧାକୁ ଧରି ତଳେ ପକେଇଦେଲା । ଏବେ ସେ ବଡ ଅଜବ ପୋଜିସନରେ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ତାର ଗାଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଉଠିଥିଲା । ଆଗ ଭାଗ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତିର ଗାଣ୍ଡି ଆଡକୁ ଥିଲା । ସେ ତାକୁ ପୁରା ଜୋରେ ଧରିଥିଲା । Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁଧାର ଗାଣ୍ଡିରେ ଛେପ ପକେଇ ତାର ତିନିଟା ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଭିତରକୁ ପେଲିଦେଲା । ସୁଧା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା, ପ୍ରଥମ ଲୋକାଟା ତାର ମୁହଁରେ ଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଦେଲା । ସୁଧା ବଡ ମୁସ୍କିଲ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲା, ତା ମୁହଁ ବାଣ୍ଡ ଥିଲା ଏପଟେ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିବାର ଥିଲା । ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ସମୟ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଆଗ ପଛ କରି ତ ବାଣ୍ଡରେ ଛେପ ଲଗେଇ ସୁଧା ଗାଣ୍ଡିରେ ରଖିଦେଲା । ସୁଧା ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଏବେ ସେ କିଛି କରିପାରୁନଥାଏ।  ତାର ଗାଣ୍ଡି ଏବେ ପୋଲା ହେବାରେ ଥାଏ । ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ବେଶୀ ଡେରି ନକରି ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ପେଲିଦେଲା । ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡ ଥିବା ସ୍ଵତେ ସୁଧା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିନଥାଏ କିନ୍ତୁ ତାର ଜୀବନ ଚାଲିଯିବା ଅବସ୍ଥା ଥାଏ ।

ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାକୁ ଟିକେ ଆରମ ଦେଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲା । ସୁଧା ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଥରି ଉଠିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ପୂର୍ବଥର ଭଲି ଏତେ ଜୋରେ ଚିଲେଇଲା ନାହିଁ । ଏପଟେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଲତା ପେଲା ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ । ତାର ଗୋଡ ଦୁଇଟା ଉପରକୁ ଥିଲା ଆଉ ସେ ଲୋକଟା ତାକୁ ମସ୍ତ କରି ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ । ଲତା ର ଦୁଧ ମଜାରେ ତଳ ଉପର ହେଇ ହାଲୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲତାର ବିଆ ଓ ସୁଧାର ଗାଣ୍ଡି ପେଲି ଚାଲିଥିଲେ ସେମାନେ । ସୁଧାର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପଥାଏ ।

ପାଖା ପାଖି 20-25 ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ତୃତୀୟ ଲୋକଟା ସୁଧାର ଗାଣ୍ଡୀରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା । ସେ ସୁଧା କୁ ଗୋଟେ ପଟେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ରକ୍ତ ଓ ପାଣି ଲାଗିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେଲା । ଲତା ବଡ ମଜାର ସହ ତାକୁ ଚଟିଲା ଏବଂ ଚୁଚୁମିଳା । ସୁଧା ଦେହରେ ଜମାରୁ ବି ତାକତ ନଥିଲା । ସେ ଉଠି ନିଜକୁ ସଫା କରି ତାର କପଡା ପିନ୍ଧି ଦେଲା । ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟ ପଟ ହୋଇ ସିଟରେ ସୋଇଗଲା ।

ଏବେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ବଜା ବାଜିବା ବାକି ଥିଲା, ସେ ବି ଜାଣି ଗଲା ଯେ ତାର ଏବେ ପୁରା ବଳତ୍କାର ଟାଇପର ଗିହାଁ ହେବ । ଏବେ ତାକୁ ସେମାନେ ଘୋଡୀ ବନେଦେଲେ ଦ୍ଵିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ତାର ବିଆ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବା ରେ ଲାଗିଲା, ଆଉ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିର ବାଣ୍ଡ ସେ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । ସାଇଡରେ ବସିଥିବା ଲୋକଟା ପୋଜିସନ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା । ଲତା କୁ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ ଆଉ ମୁଁ ବି ଆଗରୁ ଲତାର ଗାଣ୍ଡି ମାରେ କିନ୍ତୁ ଏହି ତିନି ଜଣ ଙ୍କ ପରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏତେ ବଡ ନୁହେଁ ତେଣୁ ତା ଆଖିରେ ଡରଥିଲା । Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

କିଛି ସମୟ ଗାଣ୍ଡୀ ଚଟିବା ପରେ ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ଛେପ ପକେଇ ଦେଇ ଲତାର ଗାଣ୍ଡୀରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲା । ଲତା କୁ ଅଚାନକ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା ତାର ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଗଲା । ଯନ୍ତ୍ରଣା କିଛି ଅଧିକ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ କାନ୍ଧୁଥିଲା । ଗାଣ୍ଡୀ ଟିକେ ମେଳା ଥିବାରୁ ସେ ଲୋକଟା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା । କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ମୋଟା ଓ ବଡ ହେବାର କାରଣ ତାର ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଟିଯାଇଥିଲା । ଦୃଶ୍ୟ ଏମିତି ଥିଲା ଲତାର ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ, ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗୋଟେ ଓ ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ ଥିଲା । ତିନିଆଡୁ ପେଲା ଚାଲିଥାଏ ।

କିଛି ସମୟ ଆଗ ପଛ ହେବା ରେ ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ଲତା ମୁହଁ , ଗାଣ୍ଡୀ ଓ ବିଆ ରେ ତାଙ୍କ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଅବସ୍ଥା ସୁଧାର ଅବସ୍ଥା ପରି ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ ବହୁତ ଥକା ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବର୍ଥରେ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ ଚାଲୁ ରଖି ସବୁ ମଜା ଦେଖୁଥାଏ । ସ୍ତ୍ରୀ ଲତା ଓ ଭଉଣୀ 30 ମିନିଟ ପରେ ଉଠି ନିଜକୁ ସଫା କଲେ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ତାର ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲା । ଏହି ଭିତରେ ମୋ ଭଉଣୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ 5-6 ଥର ଝଡି ସାରିଥିବେ । ସମୟ ୩ ଟା ବାଜିଥିଲା ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ଷ୍ଟେସନରେ ଓଲେଈ ପଡିଲେ । Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ମୁଁ ନିଦ ରେ ଥାଇ ଡାକିଲା ପରି ତାକୁ ରାତି ୪ଟାରେ ଉଠେଇଲି ଏବଂ ଆମେ ଚା ପିଇଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି କଣ ହେଇଛି ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ମୋତେ ପିରିଅଡ ର ବାହାନା କଲେ । ମୋତେ ବି ଜଣା ଥିଲା କଣହେଇଛି । ସକାଳ ହେଇଯାଇଥିଲା ଲୋକ ଗହଳି ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ଏଇ ଥିଲା ମୋର ଆଜିର କାହାଣୀ ଆଗାମୀ କାହାଣୀରେ କହିବି କେମିତି ସେମାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସତ କଥା ବାହର କଲି ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଗେହିଁଲି ।

Stree O Bhauni Eka Sange Giha Khaile Trainre

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!