StreeRa Dada JhiaKu Gehili ସ୍ତ୍ରୀର ଦାଦା ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲି – SexKahanni.COM

StreeRa Dada JhiaKu Gehili ସ୍ତ୍ରୀର ଦାଦା ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲି

StreeRa Dada JhiaKu Gehili ସ୍ତ୍ରୀର ଦାଦା ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲି

StreeRa Dada JhiaKu Gehili  କେମିତି ଅଛନ୍ତି ସାଙ୍ଗମାନେ ? ସବୁ ଟୋକି ଓ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସଲାମ କରୁଛି ଏବଂ ସବୁ ଟୋକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରଣାମ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ବାହାଘର ଏଇ ୮-୯ ମାସ ହେଲା ହେଇଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ଦାଦା ଝିଅ ମୋ ଉପରେ ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ଫିଦା ଥିଲା । ତା ନାଁ ସୋନି ( ଛଦ୍ମନାମ ) । ମୁଁ ଯେବେ ବି ମୋ ଶଶୁର ଘରକୁ ଯାଏ ସେ ସବୁବେଳେ ମୋତେ ଲୁଚିକରି ଆଲିଙ୍ଗନ କରେ । odia sali bhenei sex story

ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଓ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଥିବା ମାଲ୍ ଟେ । ତା ଫିଗର ୩୪-୩୦-୩୪ ହେବ । ବେଳେ ତା ସାଇଜ କଥା ଭାବି ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଧୂମ ଗେହିଁଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି । ଆଉ ମୋ ସହ ସେ ବହୁତ ମଜାର ସହ ସେକ୍ସ କରେ । ମୁଁ ବି ତା ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ତାକୁ ଗିହେଁ । saali saha sex

ଏବେ ସିଧା କାହାଣୀ କୁ ଚାଳନ୍ତୁ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ଓ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଶଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥିଲୁ । ସୋନି ବାପା ମୋତେ ଆସି କହିଲେ ଆଜି ତୁମେ ରାତିରେ ଆମ ଘରେ ଖାଇବା । ମୁଁ ହଁ କରିଦେଲି । shali ku gehili

ରାତିକୁ ମୁଁ ଓ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲୁ । ଆମେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ କିଛି କଥା ହେଲୁ ତାପରେ ମୁଁ ଟିକେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲି । ୫ମିନିଟ ପରେ ସୋନି ବି ଛାତ ଉପରକୁ ଆସିଲା ।

ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲା ଓ ମୋ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ମାଗିଲା । ମୁଁ ମୋବାଇଲ ଦେଇ ଦେଲି । ସେ ସିଧା ୱାଟସଆପ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ସମୟରେ ଗୋଟେ ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା । ସେ କିଛି ସମୟ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ମୋ ମୋବାଇଲ ମୋତେ ଫେରେଇ ଦେଲା ଏବଂ ଚାଲି ଯାଉଥିଲା ।

ମୁଁ – କଣ ହେଲା କୁଆଡେ ଯାଉଛ ?

ସେ କହିଲା – ତଳକୁ ଯାଉଛି ତଳେ ମମ୍ମି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବ ।

ମୁଁ – ମୋବାଇଲ ଚଲେଇବ ନାହଁ

ସେ – ନା

ମୁଁ – କଣ ପାଇଁ ?

ସେ – ଏ ମୋବାଇଲେ ସେ ଭିଡିଓ ଗୁଡା ଅଛି, ତୁମେ ତୁମ ମୋବାଇଲରେ କଣ କଣ ସବୁ ଭରି ରଖିଛ

ମୁଁ ବି ଖୋଲି କରି କହିଦେଲି ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ । ତାପରେ ସେ ଚୁପ ହେଇଗଲା ଆଉ ବସି ରହିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତା କାନ୍ଦ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେଲି । ତା କାନ୍ଧକୁ ଆଉଁସି କହିଲି ତୁମର କେହି ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି ?

ସେ କହିଲା – ନା

ମୁଁ ତାର ମୁହଁକୁ ଟେକିଲି ଆଉ ତାର ଓଠକୁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲି ।

ସେ – ନାଇ ଜିଜୁ ଯଦି କେହି ଆସି ଯିବ ?

ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ ବି ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ।

ମୁଁ – ଓକେ ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ ?

ସେ – ନେକ୍ସଟ ଟାଇମ

ତାପରେ ବି ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଖୁବ ଚିପିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ରୋକିଲା ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ଥରେ ତୋ ନିପଲ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ଦେ

ସେ କହିଲା – ନା

ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଥରେ ମୋତେ ଭଲ ସେ କିସ କରିବା ପାଇଁ ଦେ ।

ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା । ମୁଁ ବି ଭଲସେ ପୁରା ମଜା ଉଠେଇ ତାର ଓଠକୁ କିସ କଲି ।

ତାପରେ ଆମେ ଆମ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ପାଖା ପାଖି ୨ ସପ୍ତାହ ପରେ ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ଆଉ ଏଥର ମୁଁ ସାଥିରେ ନିଦ ବାଟିକା ନେଇ ଯାଇଥିଲି । ରାତିରେ ମୁଁ ମୋ ଶଶୁର ଘରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ସୋନି ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ମୁଁ ଆଗଥରକ ଯାଇଥିଲି ଆଉ ଜାଣିଥିଲି ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରିବାର କିଛିସମୟ ପରେ ସମସ୍ତେ କ୍ଷୀର ପିଅନ୍ତି । ମୁଁ ସୋନିକୁ ଫୋନରେ ମୋର ସବୁ ପ୍ଳାନ କହିଥିଲି । ମୁଁ ଯାଇ ସୋନିକୁ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇଦେଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ନିଦ ବଟିକା ଦେଲି ତା ମୁହଁରେ ହସ ଥିଲା । ତାମାନେ ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ ପୁରା ମୁଡ ରେ ଅଛି ।

ଦାଦା କହିଲେ ସୋନି ସମସ୍ତଙ୍କ କ୍ଷୀର ନେଇ ଆସେ । ସେ ଯେତେବେଳେ କ୍ଷୀର ନେଇ ଆସିଲା ମୁଁ ତା ମୁହଁରେ ହସ ଦେଖି ଜାଣିଦେଲି ସେ ନିଦ ବଟିକା ମିଶେଇ ଆଣିଛି ।

ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ଦାଦା ମୋତେ କହିଲେ ପୁଅ ତୁମେ ବି ଏଇଠି ସୋଇ ପଡ । ମୁଁ ହଁ କହିଦେଲି ଏବଂ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖ ବେଡରେ ସୋଇ ପଡିଲି । କିଛି ସମୟ କଥା ହେବା ପରେ ଦାଦା ସୋଇପଡିଲେ ।

ମୋତେ ତ ନିଦ ଆସୁନଥିଲା, ମୁଁ ତ ବାସ ସେଇ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି କେତେବେଳେ ସେଇ ଖୁସିର ଘଡି ଆସିବ । ପାଖା ପାଖି ୧ଘଣ୍ଟା ପରେ ସମସ୍ତେ ନିଦରେ ସୋଇଗଲା ପରେ ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳି ସୋନି ଆସିଲା ଏବଂ ମୋତେ ଇସାର ଦେଇ ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

23505cookie-checkStreeRa Dada JhiaKu Gehili ସ୍ତ୍ରୀର ଦାଦା ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲି
6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!