ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ

ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ

Swami Stree Nija BP Sutingkari NetRe Chhadilu

ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ – ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ ଟି 10 ମାସ ତଳର, ଚାଳନ୍ତୁ ଯିବା କାହାଣୀ କୁ ,ମୁଁ ବାଣୀ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର, ଭଗବାନ ମୋତେ ଉପରୁ ସେମିତି ଗଢି ତୋଳିଛନ୍ତି, ମୋ ବୟସ ୨୯ ଗୋଟେ ପୁଅ ମୋର ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ବି ମୁଁ କୁଆଡେ ୨୩ ବର୍ଷ ଟୋକି ପରି ଦେଖା ଯାଏ ବୋଲି ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଓ ଦିଅରମାନେ କୁହନ୍ତି । ମୁଁ କଲେଜ ପଢିବା ସମୟରେ କଲେଜ ଯାକ ଟୋକାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ଥିଲି ଅନେକ ଟୋକା ମୋ ଦୁଧ କୁ ଉଣ୍ଡି ତାଙ୍କ ଛାତି ଭିତରେ ଭୂମିକମ୍ପ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ।

ମୋର ଏବେ ଫିଗର ହେଲା ୩୬-୨୮-୩୨ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା । କିନ୍ତୁ ହଁ ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଏଇ ସୁନ୍ଦର ଚେହରା ପାଇଁ ମୁଁ ଗର୍ବ କରେନି ସେଇଥି ପାଇଁ ଭଗବାନ ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ରଖିଛନ୍ତି । ମୋ ମନ ଲାଖି ସ୍ଵାମୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଆଉ କୋଳରେ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଯେକି ତାର ବାପା ଭଳିଆ ପୁରା । ଆମ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଚାଲିଛି । ମୋତେ କଲେଜ ସମୟରେ ଅନେକ ଟୋକା ପ୍ରପୋଜ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାହାର ପ୍ରପୋଜକୁ ସ୍ଵୀକାର କରି ନଥିଲି । ମୋର +୩ ସରିବା ପରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଯିଏକି ମୋ ଠାରୁ ୩ବର୍ଷ ବଡ ସେ ଆମ ପାଖ ଗାଁର । ମୋତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ କହିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଧା କହିଦେଲି ଯଦି ବିବାହ ହେବା ପାଇଁ ଇଛା ଅଛି ଚାକିରି କରି ମୋ ବାପାଙ୍କୁ କୁହ ସେ ରାଜି ହେଲେ ମୁଁ ରାଜି ।

ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ଏମିତି କହିଲି କାରଣ ତାଙ୍କ ଠେ ମୋର ବି ଇଛା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଘର ର କଟକଣା ପାଇଁ ମୁଁ ରାଜି ହେଇନଥିଲି । ସେ ପାଖା ପାଖି ୧ବର୍ଷ ପରେ ଚାକିରି କରିଲେ ଆଉ ସେ ମୋ ଖବର ନେଇ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ମୁଁ କାହା ପ୍ରେମରେ ପଡିନି । ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ରାଜି କରେଇ ଆମ ଘରକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇ ଆସିଲେ । ମୋ ବାପା ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହେଇଗଲେ କାରଣ ପୁଅ ଦେଖିବା ରାଜକୁମାର ପରି ଆଉ ଭଲ ଘର ସାଙ୍ଗକୁ ଓଡିଶା ସରକାର ଅଧୀନରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଜେଇ ଥିଲେ ।  ମୁଁ ଆଗରୁ ବେଶୀ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଥିଲି କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋର ସବୁ ଲାଜ ଛଡେଇ ମୋତେ ଗୋଟେ ବଡ ଗିହାଳିଆ ମାଈକିନା କରିଦେଲି । ଡେଲି ରାତିରେ ଯଦି ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ ସହ ଟିକେ ଦୁଷ୍ଟାମି ନକରନ୍ତି ମୋତେ ନିଦ ହୁଏ ନାହିଁ। ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ

ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ସବୁବେଳେ ଆମ ସେକ୍ସ ଲାଇଫରେ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପ୍ରାୟାସରେ ଥାଉ । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ନୂଆ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଗେହିଁବାରେ ଭାରି ସଉକ । ଆମେ ସେକ୍ସ କଲା ବେଳେ ଲାପଟପ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖି ସେକ୍ସ କରୁ । ଦିନେ ଏମିତି ଆମେ ଅନଲାଇନରେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲି ଦୁଇ ଦମ୍ପତି ତାଙ୍କର ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ କରି ଛାଡି ଥିଲେ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋତେ କହିଲେ ଆମେ ସେମତି ଏକ ଭିଡିଓ କରି ଛାଡିବା ପାଇଁ ଓ ସେଥିରୁ ଭଲ ଦୁଇ ପଇସା ଆମକୁ ବି ମିଳିଛି । ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲି ।

ମୋ ସ୍ଵାମୀ ତାପର ଦିନ ଦୁଇଟା ମାସ୍କ ଆଣିଲେ । ଆମେ ରାତି ପାଇଁ ରେଡି ହେଇଗଲୁ । ପୁଅକୁ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆସିଲୁ । ଖଟ ଆଗରେ କ୍ୟାମେରା ରଖି ଦେଲୁ । ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ରେଡି ହେଇଗଲୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ କଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଫୁଲ ଦମରେ କିସ କରୁଥାଏ । ସେଦିନ ମନରେ ଏକ ଅଲଗା ଉନ୍ମାଦନା ଥାଏ ମନ ପ୍ରାଣ ପୁରା ଜୋସ ରେ ଥାଏ। ଦୁହେଁ ଦୁହଁ ଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କଲୁ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ ଗାଉନକୁ ଟେକି ମୋ ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉଁସୁ ଥାନ୍ତି ।

ସେ ମୋ ବେକ ଓ କାନକୁ ଚାଟୁ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବେକ ଓ କାନକୁ ଚାଟୁ ଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତଳେ ବସି ପଡି ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ୭ଇଞ୍ଚଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଲି । ଆଇକ୍ରିମ ଚୁଚୁମିଳା ପରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକ୍କୁ ଚୁଚୁମୁଥାଏ । ମୋ ମୁହଁ ନଦେଖା ଯିବା ପାଇଁ ମୋ ବାଳ କୁ ମୁହଁ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଇ ଥାଏ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟିଏ ପୁରାଉ ଥାନ୍ତି ଓ ବାହାର କରୁ ଥାନ୍ତି । ଏମିତି କିଛ ସମୟ କରିବା ପରେ ମୋତେ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଫୁଣି ଥରେ  ମୋତେ କିସ କଲେ ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲି ଏଇ ଭିତରେ ସେ ମୋ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲେ ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି । ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ

ତାପରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋ ପଛ ପାଟକୁ ଯାଇ ମୋତେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ବେକରେ କିସ କରୁଥାନ୍ତି ଓ ମୋ ବ୍ରା କୁ ଟେକି ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥାନ୍ତି । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସେଦିନ ଏତେ ଜୋରେ ଚିପୁଥାନ୍ତି ଯେ ମୋ ପାଟିରୁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଇୟା ଇୟା ମୁଁ ହେଉଥାଏ । କାରଣ ସେ ୟା ପୂର୍ବରୁ ଏତେ ଜୋରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଲି ନଥିଲେ ଏମିତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଗରୁ ଏତେ ଜୋରେ ଚିପୁନଥିଲ ଆଜି କଣ ଏତେ ଜୋରେ ଚିପୁଚ ଟିକେ ଧୀରେ କର । କିନ୍ତୁ ସେ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ । ଓଲଟି ସେ କହିଲେ ତୁମେ ଯେତେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବ ଭିଡିଓଟିରେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ସେଇ ପରିମାଣରେ ଏନଜୟ କରିବେ ।

ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚାଲିଲା ତାପରେ ସେ ମୋତେ ବସେଇ ଦେଲେ ଓ ସେ ନିଜେ ଖଟ ପାଖରେ ବସି ମୋ ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ମେଲେଇ ମୋ ବିଆ ରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟିଲେ । ମୋ ବିଆ ରେ ଟିକେ ଟିକେ ପାଣି ଆସିଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁ କୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ । ବିଆରେ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଗେହୁଁଥାନ୍ତି। ମୁଁ ଏପଟେ ଭାରି ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲିଣି କେମିତି ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ବିଆରେ ପସିଗଲେ ମୋତେଟିକେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ସେ ମୋ ମନ କଥା ଭୁଝି ମୋତେ ଖଟରେ ପକେଇ ଦେଲେ ମୋ ଉପରକୁ ଧୀରେ ଆସି ମୋତେ କିସ କରି ମୋ ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ଟେକି କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଡେଲ ମୋତେ ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ ।

ତାପରେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ । ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମରୁଥାନ୍ତି ଯେ ମୋ ଧଇଁ ବାହାରି ପଡୁଥାଏ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଖାଲି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଇୟା ଏମିତି ହେଉଥାଏ । କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଗେହିଁ ସାରିଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ଘୋଡୀ କରିଦେଲେ  । ତାପରେ ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲେ । ଘୋଡୀ ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ ଯେଉଁ ମଜା ଥାଏ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନଥାଏ ଏହା ହେଉଛି ମୋ ଫେଭରିଟ ପୋଜ । ଯେଉଁ ଭଉଣୀ ମାନେ ଏଇ ଷ୍ଟାଇଲରେ ସେକ୍ସ କରି ନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଟନ୍ନର ଙ୍କ ସହ କରି ଦେଖନ୍ତୁ କେତେ ମଜା ଜଣା ଜାଣିପାରିବେ । ଆଉ ଯେଉ ଭଉଣୀ ମାନେ ନେଇଛନ୍ତି କେମିତି ଲାଗେ ପ୍ଳିଜ କମେଣ୍ଟରେ ଜଣେଇବେ । କାରଣ ତେବେ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ଭଉଣୀ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହାର ମଜା ନେବେ । ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ, ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବିପି ସୁଟିଙ୍ଗକରି ନେଟରେ ଛାଡିଲୁ

କିଛି ସମୟ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଘୋଡୀ କରି ମୋତେ ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲେ । ତଳପଟୁ ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ। ସେ ତଳ ପଟୁ ଠାପ ମାରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଗିହାଁ ଖାଉଥାଏ । ଆଉ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତଳ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ମୋ ଦୁଧପି ଚୁଚୁମୁଥାନ୍ତି । ଦୁଇଟି ଯାକ କାମ ଏକା ସାଙ୍ଗେ କରୁଥାନ୍ତି । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ । ବେସ ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁହୂର୍ତ ଥିଲା ସେ ସମୟ ।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁଲେ ତାପରେ ମୋତେ ଫୁଣି ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଏବଂ ମୋ ପଛ ପଟୁକୁ ଚାଲି ଯାଇ ନିଜେ ସୋଇ ପଛପଟୁ ହମଲା କଲେ । ଏଇ ପୋଜରେ ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ପୁରା ମୁହଁ ମାଡି ସୋଇଗଲି । ଆଉ ସେ ମୋ ଆଣ୍ଠେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ । ମୋ ଗାଣ୍ଡୀରେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ବାଯୁ ଥାଏ । ଗଣ୍ଡି ଓ ଜଙ୍ଘରୁ ଠାପ ଠାପ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁ ଥାଏ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁଲା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ଛାଡି ଦେଲେ ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କହିବେ। ଆଗକୁ ମୋର ଆଉ ଏକ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିବି ଯାହା ମୋର ଭାଇ ସହ ଘଟିଥିଲା ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!