ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

Tailor Mo Dudha Mapa Nei Mote Gehin Dela 

ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରିୟ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମୋ ବିଆ ନମସ୍କାର ଜଣାଉଛି । ମୁଁ ରେଖା, ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ନିଜସ୍ୱ କାହାଣୀ କୁ ଲେଖୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବି ଆପଣମାନଙ୍କ ପରି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ଜଣେ ବଡ ଫ୍ୟାନ । ମୁଁ ସବୁଦିନ ଏହି ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେ,କାରଣ ଏହି ସାଇଟ ରେ ରେଗୁଲାର ନୂଆ ନୂଆ ଭିନ୍ନ ସ୍ଵାଦର ଓଡିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପ୍ରକାଶିତ ହୁଏ । ମୋତେ ନିଜ ମାତୃଭାଷା ରେ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା କୁ ବହୁତ ଭାଲଗେ ।

ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ କାହାଣୀ ପଢିଛି ଏବଂ ବହୁତ ମଜା ବି ଉଠେଇଛି । ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ପଢି ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଆପଣ ମାନେ ଆଜି ମଜା ଉଠେଇବେ ଆଶା କରୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ କାହାଣୀ କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଷୟ ରେ ଟିକେ କହିଦିଏ । ମୁଁ ଢେଙ୍କାନାଳ ରେ ରୁହେ ମୋ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟୋକାମାନେ ଦେଖିବାକୁ ମୋତେ ଭଲପାନ୍ତି । ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ଏହି ବୟସ ରେ ସବୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଏବଂ ବିଆ ବହୁମାତ୍ର ରେ ଗଲୁ ହୁଏ । ସେହିପରି ମୋ ବିଆ ବି ଗଲୁ ହୁଏ । ମୁଁ ଯେଉଁ କଲୋନୀ ରେ ରୁହେ ସେହି କଲୋନୀର ଟୋକା ମାନେ ମୋତେ ଲାଇନ ମାରନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ଏ ସବୁ ର ଫାଇଦା ଉଠାଏ । ମୋ ଦେହରେ ଯୌବନ ପୁରା ଭରି ହେଇ ରହିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବେସ ବଡ ହେଇଯାଇଛି ।

ମୋ ଗାଣ୍ଡି ବଡ ହେବା କାରଣରୁ ମୁଁ ଯେବେ ଚାଲେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ହାଲୁଥାଏ , ଯାହା କୁ ଦେଖି କାହା ମନରେ ବି ଖରାପ ଭାବନା ଆସିଯିବ । ଏଇ କାହାଣୀ ଟି କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବର ଯେବେ ମୁଁ ମୋର ଡ୍ରେସ ସିଲେଇ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ଯେବେ ଟ୍ରେଲର ଦୋକାନ କୁ ଗଲି ସେ ଟ୍ରେଲର କୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ମୁଁ ଫିଦା ହେଇଗଲା ।

ସେ ଦେଖିବାକୁ କୌଣସି ହିରୋ ଠୁ କମ ନଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ତିରିଛି ନଜର ଚାହୁଁଥିଲି ଏବଂ ସେ ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଅନାଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁଦେଖୁଥିଲି ସେ ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲା ଏମିତି ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା ।

ମୁଁ – ହାଲୋ, କଣ ଦେଖୁଛ ଏମିତି ?

ସେ – କିଛି ନାହିଁ,କଣ କାମ ଅଛି କୁହ?

ମୁଁ – ଡ୍ରେସ ସିଲେଇ କରିବାର ଅଛି

ସେ ମୋ କପଡା ନେଇ ଦେଖିଲା । ମୋ କପଡା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ସିଧା ଠିଆ କଲା । ତା ଫିତା ଆଣି ମାପିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ମାପ ନେଉଥିଲା ମୁଁ ସିଧା ଠିଆ ହେଇଥିଲି । ସେ ମୋ ମାପ ନେଉଥିବା ବେଳେ ମୋ ସହ କଥା ହେଉଥିଲା ।

ସେ ମୋତେ କହୁଥିଲା ତୁମ ନାଁ କଣ ? ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ନାଁ କହିଲି ଏବଂ ତା ନାଁ ପଚାରିଲି । ସେ କହିଲା ତା ନାଁ ଟୁନା । ମୋତେ କହିଲା ତୁମ ନାଁ ଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଛାତି ମାପ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୁଁ ମୋ ଛାତି କୁ  ଫୁଲେଈ ଦେଲି । ଯାହାଦ୍ୱାରା ମୋ ଦୁଧ ଆହୁରି ବଡ ହେଇଗଲା । ସେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଫିତା ରଖି କହିଲା ଏତିକି ଟାଇଟ ରଖିବି ନା ଆଉ ଟାଇଟ କରିବି । ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଉଟିକେ ଟାଇଟ କରିଦିଏ ସେ ଫିତା କୁ ଆହୁରି ଟାଇଟ କରିଦେଲା ଏବଂ ଦୁଧ ଉପରେ ତା ହାତ କୁ ଘଷି ଦେଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ପୁରା ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ କୁ ରଗଡି ଦେଲା ମୋତେ ମୋତେ ଅଜବ ଫୀଲିଂସ ଅନୁଭବ ହେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟା ମାପ ନେଇ ମୋତେ କହିଲା ତୁମ ଅଣ୍ଟା ବହୁତ ସେକ୍ସି ହେଇଛି ।

ତା ମୁହଁ ରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲି । ମୋ ହସ ପଛରେ ଥିବା ଭାବନା ସେ ବୁଝିଗଲା ଯେ ମୁଁ ତା ସହ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଞ୍ଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ବି କିଛି କମ ନୁହେଁ ସେ ମୋ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୋତେ ଟ୍ରାଏଲ ରୁମ ଭିତରକୁ ନେଇଗଲା ଏବଂ ମୋତେ ତା ବାହୁ ରେ ବାନ୍ଧି ଧରିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ତା ବାହୁ ରେ ମୋତେ ଧରିନେଲା ମୁଁ ବି ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି । ସେ ମୋତେ ଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଗଲା । ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ସେ ମୋତେ କିସ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ତାକୁ କିସ କରୁଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ ଓଠ ଉପରେ ତା ଓଠକୁ ରଖି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଳା। ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଥିଲି ସେ ତା ହାତ କୁ ଆଣି ମୋ ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଦେଲା । ଯେଉଠିପାଇଁ ମୋ ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ….. ବାହାରି ଆସିଲା । ଆମ ଚୁମା ଚାଟି ୩-୪ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମନାକରି ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିଲି ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁମେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଆସିବ ତୁମ କପଡା ନେଇଯିବ କାରଣ ସେଦିନ ମୋ ଦୋକାନ ରେ କେହି ନଥିବେ । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁମାନେ ତାର କହିବାର ଅର୍ଥ କୁ ମୁଁ ବୁଝିଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ବି ତା ସହ ଏ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ।  ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ମନ କେବଠୁ ଅଧୀର ଥିଲା ।

ମୁଁ ସେଦିନ ଘରକୁ ଆସି ତା କଥା ଭାବିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଏହି କଥା ଭବିଲା ବେଳେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିବା କଥା ଭାବୁଥିଲି ମୁଁ ବିଆ ଓଦା ହେଇଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଯେବେ ତା ଦୋକାନ କୁ କପଡା ଆଣିବା ଗଲି ସେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା , ମୁଁ ବସିବା ପାଇଁ ଗୋଟେ ଚେୟାର ଆଣିଦେଲା ମୁଁ ବସିଲି । ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେବା ରେ ଲାଗିଲା,ମୁଁ ବି ତା ସହ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲି, ସେ କହିଲା କି ତୁମ ଡ୍ରେସହେଇଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏବେ ଆଉ ଟିକେ କାମ ବାକି ଅଛି । ସେ ମୋତେ ଇସାର ଦେଉଥିଲା ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ବି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି । ସେ ଦୋକାନ କୁ ଭିତରରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା । ସେ ମୋତେ ଧରି ନେଲା ଏବଂ ସେଇଠି ପଡିଥିବା ସପ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲା ।

ମୁଁ ସପ ଉପରେ ସୋଇପଡିଲି ସେ ବି ମୋ ସହ ସୋଇଗଲା । ମୋ ଓଠ ଉପରେ ତା ଓଠ କୁ ରଖି ଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ଓଠ କୁ ମୁହଁ ରେ ରଖି ଚୁଚୁମୁଥିଲା ମୁଁ ବି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ କପଡା ବି ଖୋଇଦେଲା । ମୁଁ ତା ସମ୍ମାନା ରେ କେବଳ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଥିଲି । ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବା ପରେ ମୋର ଗୋଟେ ଦୁଧ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଳା । ସେ ମୋର ଗୋଟେ ଦୁଧ ପିଉଥିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥିଲା । ସେ ମୋ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲିଦେଇ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଏକ ଏକ କରି ଚୁଚୁମିଲା । ମୋ ମୁହଁ ରୁ ବାହାରୁଥିବା ଶ୍ଵାସ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାର ମୁଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ମାଡି ଦେଇ ତାକୁ ମୋ ଦୁଧ ପିଆଉଥିଲି । ସେ ମୋର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁଚୁମିଲା ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ମୁହଁ ରେ ଧରି ଖୋଲିଦେଲା । ମୋ ଗୋଲାପି ବିଆ ରେ ତା ଜିଭ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲା ଏବଂ ଜିଭ ରେ ବିଆ କୁ ରଗଡି  ରଗଡି ଚାଟିଲା । ସେ ମୋ ବିଆ କୁ ଚଟିବା ସହ ମୋ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ପୁରେଇ ଦେଲା । ମୋ ପାଟିରୁ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ମାଲୋ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ମାଲୋ…. ବାହାରି ଆସୁଥିଲା ।

ମୁଁ ସେକ୍ସି ସାଉଣ୍ଡ କରି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ପକେଇଲି । ସେ ମୋ ବିଆ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଭିତର ବାହାର କରୁଥିଲା । ସେ ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲା ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ଆବକ ହେଇଗଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ତାର ବାଣ୍ଡ ଟା ତତଲା ଲୁହା ରଡ ପରି ଠିଆ ହେଇଥିଲା ଏବଂ ମୋଟା ବି ଥିଲା, ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତ ରେ ଧରି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି । ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଳିପପ ପରିକା ଚୁଚୁମିଲି । ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚୁଚୁମୁଥିଲି ସେ ମୋ ବାଳକୁ ଧରି ତା ବାଣ୍ଡ ଭିତର ବାହାର କରୁଥିଲା ।

ତା ବାଣ୍ଡ କୁ କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ମୁଁ ପାଟିରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଦେଇ ସେ ମୋ ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଦେଲା । ସେ ମୋ ଆଣ୍ଠୁ କୁ ଉଠେଇବା ପରେ ସେ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଣି ମୋ ବିଆ ରେ ଧିରେ କରି ପୁରେଇଦେଲା । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା। ତାପରେ ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ଧିରେ ଧିରେ କରି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରଉଥାଏ ଓ ବାହାର କରୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରିବା ପରେ ସେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକାମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ଟ୍ରେଲର ମୋ ଦୁଧ ମାପ ନେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଦେଲା

ସେ ଯେମିତି ତା ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଧକା ମାରିଛି ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ କୁ ଚିରି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ସେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଏବେ ମରିଜିବି, ମୁଁ କିଛି କହି ପାରୁନଥିଲି । ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅଧିକ ହେବା ରୁ ସେ ମୋତେ ଛାଡି ଦେଲା ମୁଁ ସେଇ ସପ ଉପରେ ଟିକେ ଏପଟ ସେପଟ ହେଇ ନିଜକୁ ଆରମ ଅନୁଭବ କଲି । ଯେମିତି ମୋ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମିଛି ସେ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଧକା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ।

ମୁଁ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃଉଃ ହେଇ ଧକା ର ମଜା ନେଲି । ସେ ମୋତେ ଏମିତି ୧୫ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ସେ ଝଡି ଗଲା । ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ସବୁ ମାଳ ମୋ ପେଟ ଉପରେ ବାହାର କରିଦେଲା ଏବଂ ମୋ ବିଆ ପାଣି ରେ ସେ ସପ ଓଦା ହେଇଗଲା । ସେ କିଛି ଚିରା କପଡା ଆଣି ମୋ ପେଟ ଉପରୁ ସବୁବୀର୍ଯ୍ୟ ପୋଛି ଦେଲା ।

ମୁଁ ମୋ କପଡା ପିନ୍ଧିଲି ଏବଂ ସେ ତା କପଡା ପିନ୍ଧିଲା, ତା ପରେ ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ ପାଇଁ ମୋଠୁ ପଇସା ରଖିଲା ନାହିଁ । ସେବେଠୁ ମୁଁ ତା ପାଖରେ ମୋ ଡ୍ରେସ ମାଗଣା ରେ ତିଆରି କରୁଛି ଏବଂ ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ସେ ମୋ ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେହିଁ ଦିଏ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!