TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI -2 O BIA GANDI

ଟ୍ୟୁସନ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତା ମା ଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ ମାରିଲି

    ଟ୍ୟୁସନ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତା ମା ଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ ମାରିଲି-୨

TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI -2 O BIA GANDI RA GALU MARILI

TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI -2 O BIA GANDI RA GALU MARILI  ଏ କାହାଣି ଟି ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ କେବଳ ନାମ ଗୁଡିକ ପରିବର୍ତନ କରାଯାଇଛି।

ଯେଉଁ ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବୀ ମାନେ ୧ମ ଭାଗ ପଢି ନାହାନ୍ତି ଦୟାକରି ପଢନ୍ତୁ। ୧ମ ଭାଗ କୁ ମନେ ପକେଇ ଦେବା ପାଇଁ ମୁଁ ସମ୍ୟକ ସୁଚନା ଦେଉଛି। TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI O BIA GANDI RA GALU MARILI

ସୋମ୍ୟା ମୋ ଟ୍ୟୁସନ ଛାତ୍ରୀ ଯାହାର ମୁଁ ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷା ଘଷି କରି ସାରିଛି,କିନ୍ତୁ ତା ବିଆ ସିଲ ଫଟେଇ ଗେଁହିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିନି।କାମ୍ୟା ତା ମା ଯିଏ କି ତା ବିଆ ର ଗଲୁ ମାରିବା ପାଇଁ ମୋତେ bf ବନେଇଛି।ତା ଝିଅ ରାତିରେ ଘରେ ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ, ମୋତେ ରାତିରେ ତା ଘରେ ରଖି ପ୍ରବଳ ଗିଁହା ଖାଇଛି ଓ ଗାଣ୍ଡି ବି ମରେଇଛି। ମତେ ତା ଝିଅ କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛି।

ତା ପରଦିନ ସଂଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ ଗଲି, କାମ୍ୟା ଆସି ଡୋର ଖୋଲିଲା, ତା ଝିଅ ରୁମ୍ ଆଡକୁ ଟିକେ ଦେଖିଲା, ରୁମ ବନ୍ଦଥିଲା, ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକଇ ଜମେଇକି ଗୋଟେ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦେଲା।ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲା ସୋମ୍ୟା କୁ ପାଠ ଦେଇ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସିବ।

ମୁଁ ସୋମ୍ୟା ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ଡୋର ଲକ୍ କଲି, ସେ ବସି ପାଠ ପଢୁଥିଲା, ମୋତେ ଦେଖି ନ ଦେଖିଲା ପରି ବସିଥାଏ(ମୁଁ ତା ସହିତ ଚାଟିଙ୍ଗ କରି ନଥିଲି ବୋଲି ଅଭିମାନ ରେ)। ମୁଁ ତାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ, ତାକୁ ଲିପ୍ କିସ୍ ଦେଲି, ସେ ମୁହଁ ଖୋଲୁ ନ ଥିଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଇା ଯାକ ଲିପ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ, ତା ପାଟି ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଭ ମାରୁଥାଏ। ସୋମ୍ୟା ଦୁଧ ଚିପୁ ଥାଏ, ସେ ଆଇ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି, ତା ପାଟି ଖୋଲି ମୋ ଜିଭ କୁ ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁସି ପକେଇଲା।ଏମିତି ୫ ମିନଟ୍ ଯାଏ ଆମ ଜିଭ ଯେମିତି ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହେଲାପରି କିସ୍ କଲୁ। ସୋମ୍ୟା କାନ୍ଦି ପକେଇଲା, କହିଲା ସାର୍ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଛାଡି ରହିପାରିବିନି,ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ କେବେ ବି ଆଭଏଡ୍ କରିବେନି।

ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ଗେଲ କଲି, ସରି କହିଲି।ସେ ଏବେ ଖୁସି ହେଇଗଲା, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ କଲା,ମୁଁ ବି ତା ସ୍କ୍ରିଟ୍ ଟେକି ତା ବିଆରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି(ଟୋକି ଏବେ ଆଉ ବ୍ରା କିମ୍ବା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧୁନି)।ମୁଁ ତାକୁ କିଛି ପାଠ ପଚାରିଲି, ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରିଲାନି।ମୁଁ ତାକୁ ପାଠ ଦେଲି, କହିଲି ଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଲା ପରେ ଯାଇ sex କରିବା।ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲା ପୁଣି ସିରିୟସ ହେଇ ପଢିଲା।

କାମ୍ୟା ଆସି ଡୋର ନକ୍ କରି ଚା ପିଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲା।ମୁଁ ଯାଇ ତା ଟି ସାର୍ଟ ଟେକି ଦେଲି, କହିଲି ଆଗ ଦୁଧ ପିଇ ସାରେ ତା ପରେ ଚା ପିଇବି।ସେ ବେଧ ବି ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନି। ଆମେ ଚା ପିଇଲୁ, ସେ ତା ହାତକୁ ମୋ ଟ୍ରାକ୍ ସୁଟ୍ ରେ ପୁରେଇ ଚଡି ତଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରିଲା। ମୋ ଛୋଡା ରେ ହାତ ମାରିଲା,ତା ହାତରେ ବହୁତ ନାଳ ଲାଗିଗଲା।(ତା ଝିଅ କୁ କିସ୍ ଆଉ ଚିପା ଚପି କରିବାରୁ ମୋର ନାଳ ଝରିଥିଲା।ଟିକେ ଡଉଟ୍ କଲା ପରି ପଚାରିଲା, କଣ ସୋମ୍ୟାକୁ ବି ଗେହିଁଲଣି ନାଁ କଣ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଆଜି ଖାଲି ଟିକେ କିସ୍ ଦେଲି।

କାମ୍ୟା:ସୋମ୍ୟା ରାଜି ହୋଇଗଲା?

ମୁଁ:ହଁ, ସେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଲାଈକ୍ କରୁଛି।

କାମ୍ୟା:ହଁ ତାକୁ ଏବେଠୁ ପଟେଇ ରଖ,ଟିକେ ଟିକେ ଚିପା ଚିପି କରି ଲାଇନ୍ କୁ ଆଣ।ଏବେ ତାକୁ ଗେହିଁବନି,ଛୁଆଟା ତା ବିଆ ଫାଟିଗଲେ ସେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି।

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ, ଝିଅ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଉତ୍ତାଲିଆ ହେଲାଣି, ମା କହୁଛି ଲାଇନ୍ କୁ ଆଣ।

କାମ୍ୟା ମୋତେ ତା ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଭିଡି ନେଲା,ସେ ଟିକେ ଛୋଟେଇ ଛୋଟେଇ ଚାଲୁଥିଲା(କାଲି ରାତିର ଗିହଁଣା ପାଇଁ)।ମୋ ଟ୍ରାକ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି କୁ ଏକାଠି ତଳକୁ ଭିଡିଦେଇ, ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ନେଲା, ଏକଦମ୍ ଖୁନ୍ଦିହେଇ ବାଣ୍ଡ ପସୁଥାଏ, ପୁରା ତା ପାଟିରେ ପସି ନଥିଲା। ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରି ବାଣ୍ଡ ମାଡି ତା ପାଟିରେ ଗେହିଁଲି।ତା ପାଟି ର ନାଳ ଟିକେ ଟିକେ ବୋହି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ।ମୁଁ ଟିକେ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ମାଡିଲି, ବାଣ୍ଡ ମୁଳ ଯାଏ ମାଡିଦେଲି, ସେ ଖଁ ଖଁ ହେଇ ପାଟିରେ ଥିବା ନାଳ ସବୁ ଢୋକିଦେଲା।କାମ୍ୟା ତା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ମୋତେ କହିଲା। ମୁଁ କହିଲି ସୋମ୍ୟା ର ପାଠ ଟିକେ ଦେଖିକି ଆସେ।

ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସୋମ୍ୟା ବହୁତ୍ ଇଣ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟ ନେଇ ପଢୁଛି, ଯାହା ପଚାରିଲି ସବୁ ଉତ୍ତର ଦେଲା। ମୁଁ ତା ୩୨” ର ଠିଆ ଠିଆ ଟାଇଟ୍ ଦୁଧ ଚପିଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଢିଆଣି ହଲେଇଲା।ତା ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲି, ତା କଷି ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦାନ୍ତ ଲଗେଇ ହାଲକା ଚାପିଲି,ଶାଳି ଟୋକି ର ଗଲୁ ବଢିଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବାକୁ କହିଲା।ମୁଁ ତାକୁ ମନାକଲି, ଆଉ କିଛି ପାଠ ଦେଇ, କହିଲି ଏ ସବୁ ର ଉତ୍ତର ଦେଲାପରେ। ତା ପାଖରେ ଟିକେ ସମୟ ବସି ତା ମା ପାଖକୁ ଗଲି।

କାମ୍ୟା କିଚେନ୍ ରେ ଡିନର ବନଉ ଥିଲା।ମୁଁ ଯାଇ ସିଧା ତା ସ୍କ୍ରିଟ୍ କୁ ଟେକି ଦେଇ ଦେଇ ତା ମସ୍ତ ଚଉଡା ସେକସି ଗାଣ୍ଡି ରେ କିସ୍ କଲି, ତା ପିଚା ମାସଂ କୁ ପୁଳା ପୁଳା କାମୁଡି ନାଲି ପକେଇ ଦେଲି(ମା ବେଧ ବି ପ୍ୟାଣ୍ଟି କିମ୍ବା ବ୍ର ପିନ୍ଧି ନଥିଲା)।ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲ ସଲ କଲି।ସେ ଟିକେ ନଇଁ ପଡିଲା,ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି, ତା ବିଆ ଫୁଲ୍ ନାଳେଇ ଯାଇଥିଲା।ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ହାତ ଟିପରେ ଚାପୁଥିଲି, ବିଆ ଚାଟିବା ସହିତ ୨ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟୁଥିଲି।କାମ୍ୟା ହାଲକା ଶିତ୍କାର କରୁଥାଏ, ହାତ ଗଳେଇ ତା ଲାଉ ଭଳିଆ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି,ତା ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲା, କିଛି ନାଳ ମୁଁ ଚାଟିକି ଢୋକିଦେଲି।ଉଠିପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଢି ତା ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି,ସେ ଓଃ ବୋଲି ପାଟିକଲା,ମୁଁ ତାକୁ ଧିରେ କହିଲି। ଏବେ ତା ଦୁଧ ଚିପିଧରି ଜୋର ରେ ନାଦ ମାରିଲି, ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡ କଲାବେଳେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ତା ପିଚାରେ ମାଡ ହେଇ ଥଲ ଥଲ ହେଓଥାଏ।

TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI -2 O BIA GANDI RA GALU MARILI

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!