TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI BIA GANDI

ଟ୍ୟୁସନ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତା ମା ଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ ମାରିଲି

ଟ୍ୟୁସନ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତା ମା ଙ୍କୁ ଗେହିଁକି ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ର ଗଲୁ ମାରିଲି

TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI O BIA GANDI RA GALU MARILI

 

TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI O BIA GANDI RA GALU MARILI   ନମସ୍ବାର ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବୀ ମାନ, ମୁଁ ରାଜା, ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ, ୫’୮” ଲମ୍ବା,ଚଉଡା ଛାତି ଫିଟ୍ ବଡି। ଗୋଟେ MBA College ରେ lecture ଅଛି, ଗୋଟେ ଝିଅ ର ଘରକୁ ଯାଇ କି ଟ୍ୟୁସନ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ଶାଙ୍ଗ କହିଲା, ମୁଁ ମନା କଲି, କାରଣ prestige issue ଥିଲା।ମୋଟା ଅଙ୍କ ର ପଇଷ ମାସକୁା ₹ ୧୦,୦୦୦ ମିଳିବ ବୋଲି କହିବାରୁ ମୁଁ ରାଯି ହେଲି Evening ୭ଟା ରୁ ୯ଟା time fix ହେଲା। ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଯାଇ ଦେଖୀଲି ସୋମ୍ୟା(ଛଦ୍ମ ନାମ) ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ, ବୟଶ ୧୮,ବଡ ଘର ପିଲା, ବାପା ର import/export, business,ମା ଗୃହିଣୀ। ପାଠ ପଢା start ହେଲା, କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ମମି ଚା ଆଣି ଦେଲେ, କାମ୍ୟା(ଛଦ୍ମ ନାମ), ପଚାରିଲେ କେମିତି standard ଅଛି?( ପିଲାଟାର standard ବି ଭଲ,) ମୁଁ କହିଲି ବହୁତ ଭଲ standard, ତା ମା କହିଲେ ଭିତର ପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ପଢାନ୍ତୁ, ସେ ଯେପରି disturb ନ ହୁଏ।

ସୋମ୍ୟା ବହୁତ smart ଥିଲା, ଶବୁ question ପଚାରେ, ଅନେକ ସମୟ ରେ ମୋତେ ଛୁଇଁ ବି ଦିଏ।ମୁଁ ଛୋଟ ପିଲାଟି ଭାବି କିଛି mind କରେନି। ଧିରେ ଧିରେ ତାର ଚପଳାମି ବଢି ଚାଲିଲା, ବେଳେ ବେଳେ ଜଙ୍ଘକୁ ବି ଛୁଇିଁ ଦିଏ। imported କାମ ଉତେଜକ perfume ବ୍ୟବହାର କରେ।ଏ ଭିତରେ ତାର internal exam ର result ଆସିଲା, ସୋମ୍ୟା topper ହେଲା, ତା ମମି,ଡ୍ୟାଡି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ, ମୋତେ ଗୋଟେ ଦାମିକା ହାତଘଣ୍ଟା gift ଦେଲେ। ସେହିଦିନ ମୁଁ ତା ଡ୍ୟାଡି କୁ ଦେଖିଲି। ସୋମ୍ୟା ଖୁସିରେ ମୋତେ ଗୋଟେ kiss ଦେଲା, ମୁଁ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେଇ ଗଲି।ଟେବୁଲ୍ ଚେଆର ରେ ବଶି ପଢିଲା ବେଳେ ସେ ମୋ ବାଁ ପଟେ ବଶେ, ମୁଁ ତାକୁ ପାଠ ବୁଝେଇଲା ସମୟରେ, ମୋ ହାତ, ଜଙ୍ଘ,ଗୋଡ ରେ ଟଚ୍ କରେ, ତା ଦୁଧ ଦେଖାଏ, ତା ସାଇଜ୍ ୩୦-୨୮-୩୨ ମୁଁ ଛାତ୍ରୀ ଭାବି କିଛି କହୁ ନଥିଲି।

ଧିରେ ଧିରେ ମୋ g.f,marriage ବିଷୟରେ ବି ପଚାରିଲା, ବାରମ୍ବାର ମୋ ଛାତି, ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖେ।ସୋମ୍ୟା ର ପତଳା ଚେହେରା,(ଓଡିଆ ହିରୋଇନ୍ ରଚନା ପରି) ତା ଦୁଧ, ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୋ ରକ୍ତ ଗରମ ହେଲା।ଥରେ ମୋତେ କହିଲା,

ସୋମ୍ୟା: Sir ମୋ ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କର boy friend ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସବୁ ଖରାପ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ମୁଁ: ତୁମେ ଭଲ student ଏ ସବୁ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରୂହ।

ସୋମ୍ୟା: Sir ଆପଣ ତ ଏତେ ହ୍ୟାଣ୍ଡଶମ, ଗୋଟେ g.f କରୁନାହାତୀ୍,(କହି ମୋ ଜଙ୍ଘ କୁ ଚିମୁଟି ଦେଲା), ମୁଁ ତାକୁ ଆଉ ଛାତ୍ରୀ ବୋଲି ଭାବୁ ନଥିଲି, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ୭.୫” ଲମ୍ବା,୩” ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବି ଉଠିଗଲା, ମୁଁ ଏବେ ତାକୁ ଗୋଟେ ଟୋକି ବୋଲି ଭାବିଲି, ତା ଦୁଧ ଦେଖିଲି, ତା ଗାଲ କୁ ବେଳେ ବେଳେ ଚିପି ଦେଉଥିଲି, ସେ ମୋ ଗୋଡ ରେ ତା ଗୋଡ କୁ ଘସେ।

ଏବେ ଆଉ ଟେବୁଲ ଚେଆର ରେ ନ ବସି, ସୋଫାରେ ବସି ପଢାଏ, ମୋ ଜଙ୍ଘ ରେ ତା ଜଙ୍ଘ ଲଗେଇ ବସେ, ମୋ କହଣି ରେ ତା ଦୁଧ ଘସିଦିଏ, କେବେ କେବେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଛୁଇଁ ଦିଏା।କହେ Sir ଆପଣଙ୍କ ପରି ଟୋକା ମିଳିଲେ ମୋ b.f ବନେଇ ଦିଅନ୍ତି। ଥରେ ତା ମମି ମୋତେ ଚା ଦେଇ କିଛି କାମରେ ବାହାରକୁ ଗଲେ, ୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିବେ, ମୁଁ main door ବନ୍ଦ କରି ଆସିଲି।

ସୋମ୍ୟା: ସାର୍ ଆପଣ କେବେ sex କରିଛନ୍ତି?

ମୁଁ: ନାଁ

ସୋମ୍ୟା: ଏତେ sexy ଫିଗର, ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବହୁତ୍ ଟୋକି, ଆପଥଙ୍କୁ ପଟିଜିବେ।

ମୁଁ: ଏଯାଏ ତ କେହି ପଟିନାହାନ୍ତି, ଛାଡ ପାଠ ପଢ।

ସୋମ୍ୟା: ସାର୍ ମୁଁ ତ ପୁଋା ପଟିକି ଅଛି, ଆପଣ ତ ସିଗନାଲ ବୁଝି ପାରୁନାହାନ୍ତି।

ମୁଁ: ବାଜେକଥା ଛାଡି ପାଠରେ ମନ ଦିଅ, ରେଜଲଟ ଭଲ ନ ହେଲେ ମୋର ବଦନାମ ହେବ।

ସୋମ୍ୟା: ଆପଣ ମୋ b.f ବନିଯାଆନ୍ତୁ ମୁଁ ଭଲ ରେଜଲଟ କରିବି(କହିକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଦେଲା,) ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଥର ଟୋକିର ଗଲୁ ନ ମାରିଲେ ମୋତେ ନୁଲା ବା ମାଇଚିଆ ଭାବିବ। ମୁଁ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀ ର ପବିତ୍ର ସଂପର୍କ କୁ ଭୁଲି, ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି, ସେ ବି ମୋତେ କିଶ୍ କଲା, ଆଗରୁ ଗିହାଁ ନ ଖାଇଥିଲେ ବି ବିପି ଦେଖି ସବୁ ଜାଣିଥିଲା।

ମୁଁ ତା ଟପ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ଦୁଧ କୁ ସାଉଁଳଉ ଥିଲି, ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ୍ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ଅନେଇଲା l

ସୋମ୍ୟା: ବାପ୍ ରେ କେତେ ବଡ, ଏତେ ମୋଟା?(ମୋ ବାଣ୍ଡର ଚମଡା କୁ ଟାଣି ମୋ ନାଲି ଛୋଡା କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇଗଲା)

ମୁଁ: ଆଗରୁ ଦେଖିନୁ କେବେ?

ସୋମ୍ୟା ବିପି ରେ ଯାହା ଦେଖିଛି, (ମୋ ପେଳ ରେ ହାତ ମାରି) ଏଇଟା ବି ବଡଟାଏ।

ମୁଁ: ତାକୁ ପେଳ କୁହନ୍ତି, ସେଥିରେ ରସ ଅଛି, ଗେହିଁଲେ ବାହାରିବ, (ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରି) ୟା ଭିତରେ ରସ ଛାଡିଲେ ଛୁଆ ହବ।

ମୁଁ ତା ୩୨ ସାଇଜ୍ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁ ଥାଏ, ଏପଟେ ତା ବିଆରେ ହାତ ବୁଲଉ ଥାଏ(ରାଣ୍ଡି ଟୋକି ବ୍ରା କି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା), କାଳେ ତା ମମି ଆସିଯିବ ବୋଲି ମୁଁ ଟପ୍ ଆଉ ପ୍ଲାଜୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପୁରା ନ ଖୋଲି ଟିକେ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲି, ତା ବିଆ ରେ ନୁଆ ନୁଆ ବାଳ ଗଜରୁ ଥାଏ, ପୁରା ମସ୍ତ ଫୁଲିଲା ବିଆ, ମୁଁ ତା ବିଆ ଦେଖି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଟିକେ ନାଳ ଗଡି ଆସିଲା, ସୋମ୍ୟା ତାକୁ ଟିପ ରେ ଆଣି ଦେଖିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଏ ନାଳ ଖାଇଲେ ସେକସ୍ ପାଓ୍ୟାର ବଢିଯିବ, ସେ ତାକୁ ନେଇ ଚାଟିଦେଲା। ତାର ସେତେବେଳେ ବହୁତ ନରମ ଓ କଅଂଳିଆ ଭୁଣ୍ଡି, ମୁଁ ତା ଛୋଟ ପିଙ୍କ୍ କଲର ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଷୁଥିଲି, ଅନ୍ୟ ଦୁଧଟିକୁ ଚିପୁଥିଲି, ତା ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲଉ ଥିଲା, ମୁଁ ତା ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୋ ପେଳକୁ ଧରେଇ ଦେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିବାକୁ କହିଲି, ତା ବିଆ ଗଲୁ ହେଲା, ସେ ଓଃ,ଉଃ ହେଇ ସିତକାର ମାରୁଥାଏା, ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ଧିରେ ବୋଲି ଠାରିଲି। ତା ବିଆ ରୁ ବି ନାଳ ଝରିଲା, ମୋର ତା ନାଳ ଚାଟିବାକୁ ଇଛା ହେଲା।  TUTION CHHATRI O TA MAA NKU GENHILI O BIA GANDI RA GALU MARILI

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

15 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!