Tution Didi Nka Dudha Chipi Debaru Se Bia Sukha Dele SexKahanni.COM

ଟିଉସନ୍ ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଦେବାରୁ ସେ ବିଆ ସୁଖ ଦେଲେ

ଟିଉସନ୍ ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଦେବାରୁ ସେ ବିଆ ସୁଖ ଦେଲେ

Tution Didi Nka Dudha Chipi Debaru Se Bia Sukha Dele

Tution Didi Nka Dudha Chipi Debaru Se Bia Sukha Dele   ମୋ ଛୋଟବେଳ ଷ୍ଟୋରି ମୁ10th ରେ ପଡୁଥିବା ବେଳେ ମୁ ଗୋଟେ ଟିଉସନ୍ ଯାଏ  ସାର୍ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ଗୁରମା ସେ ଦେଖିବାକୁ ମୋଟୀ ପୁରା ଗୋରା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ପଇଡ଼ size ହେବ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା BBW  ଆମ ପଢା ସରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ବସି ଦିଦି ଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ  ଦିନେ ସାର୍ କହିଲେ ଆଜି ମୋର କାମ ଅଛି ଆଜି ଛୁଟି ତମେ ସବୁ ଘରକୁ ଯାଓ

ମୁ କହିଲି ଅଳ୍ପ ସମୟ ବସି ପଲେଇବି ସାର୍ ବି କୁଆଡେ ବାହାରି ଗଲେ ମୁଁ ବସି ଗୁରୁମା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲା ବେଳକୁ ଗୁରୁମା କହିଲେ ମୁ ଧୂପ ଦେଇଦିଏ  ଟିକେ ବସିଥା ସେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରେ ଶାଢ଼ୀ ବଦଳି ଆସିଲେ ଗୋଟେ ପତଳା ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା
ସେ ଧୂପ ଦେବା ଟାଇମ ରେ ମୁ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ତାଙ୍କ ଖଟ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ବ୍ରା ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ଥୁଆ ହୋଇଥାଏ ତାଙ୍କ ଗୂରୁମା ଙ୍କ ଦୁଧ କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ରା କପ୍ ରେ ମୋ ବୀର୍ଯ ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରୁ ବାହାରି ଆସିଲା ବେଳକୁ ଗୁରୁମା ରୁମ୍ ରେ ପଶି ଗଲେ କହିଲେ ଏଥି କଣ୍ କରୁଚୁ ?
ମୁ କହିଲି ଗୋଟେ ବିଲେଇ ଟେ ରୁମ୍ ରେ ପଶିଯାଇଥିଲା ତ କହି ରୁମ୍ ରୁ ଆସିଲି ସେ ଶାଢ଼ୀ ବଦଳିବା ସମୟରେ କବାଟ ଟିକେ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଯୋଉ ସାଇଜ୍ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବି ସେଇ ସାଇଜ କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ନଇଁପଡ଼ିଛି ସେ ସାୟା ପିନ୍ଧି ବ୍ରା ଧରିଲା ବେଳକୁ  ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୋବୀର୍ଯ ଲାଗିଗଲା
ସେ କଣଭାବି ସୁଙ୍ଘିଲେ ତା ପରେ ସେ ବ୍ରା ଥୋଇ ଆଉଗୋଟେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଶାଢ଼ୀ ବଦଳି ରୁମ୍ ରୁ ଆସି ମୋ ଉପରେ ବ୍ରା ଫୋପାଡିଦେଇ କହିଲେ କଣଇଏ  ତାକୁ ସଫାକରେ ମୁ କହିଲି କଣ ଏଇଟା କଣ ଲାଗିଛି ସେ କହିଲେ ସାର୍ ଆସନ୍ତୁ ମୁଁ ବୁଝେଇଦେବି ମୁଁ କହିଲି ପ୍ଲିଜ ସାର୍ ଙ୍କୁ କିଛି କୁହନ୍ତୁନି କହି ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଧରିଲି
ସେ ମୋ ଚୁଟିଭିଡ଼ି କହିଲେ ମୋ ବ୍ରା ରେ ବୀର୍ଯ କଣ ପାଇଁ ପକେଇଲୁ ବାଥରୁମ୍ ଥିଲା କହି ମତେ  ପେଲିଦେଲେ ମୁ ପଡ଼ିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଧରିଥିଲି । ସେ ମୋ ଉପରେ ପଡିଗଲେ ମୋ ମୁହଁରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମାଡ଼ିହୋଇଗଲା ମୋ ଦାନ୍ତ ବାଜି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କାମୁଡ଼ି ହୋଇଗଲା । ସେ ଉଠି ଖଟ ଉପରେ ବସିଲେ ତା ପରେ କହିଲା ମୋର ଖଣ୍ଡିଆ ହେଇଗଲା କହି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାନ୍ଦିଲେ
ମୁ କହିଲି ମତେ ଭଲ ମାଲିସ୍ ଆସେ କରିଦେବି ସେ କିଛି ସମୟ ରାଗିକି ଅନେଇଲେ ତା ପରେ କହିଲେ ହଉକରେ ସେ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇଲେ ମୁ ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମାଲିସ୍ କଲି କିଚି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ହାତରେ toch କଲି ସେ ଜୋରେ ଚିପିଦେଲେ କହିଲେ ଯାହା କହିଛି ତାକୁ କରେ ଆଉ କଣକଲେ ଚିପିକି ଫଟେଇଦେବି
ତା ପରେ ମାଲିସ୍ କରିସାରିବା ପରେ କହିଲି ମୁ ଯାଉଛି ସାର୍ ଙ୍କୁ କିଛି କହିବନି ସେ କହିଲେ ମୋ ଗୋଡ଼ ଧରେ ମୁ ଗୋଡ଼ ଧରିଲାବେଲକୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ଉପରକ ଟେକି ମୋ ମୁହଁରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମାଡିଦେଇ କହିଲେ ମୋର ବିଆ କୁ  ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରେ
କିଛି ସମୟ ପରେ ଗରମ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ସେ ମୋ ମୁହଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମାଡ଼ି କହିଲେ ବୀର୍ଯ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରେ ମୁ ମନା କଲି ସେ କହିଲେ ସାର୍ ଆସନ୍ତୁ କହୁଛି ମୁ ବିଚରା ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ପରେ କହିଲେ ଯା ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କହିବି ମୋ ବିଆ ଚାତିକି ସଫା କରିବୁ
ମୁ କହିଲି ଗୋଟେ ଛୋଟ କାମ ଟେ ଅଛି କରିବି  ସେ କହିଲେ କଣ ମୁ କହିଲି ଆଖି ବନ୍ଦ କର ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କଲେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଜୋରେ କାମୁଡି ଭିଡ଼ି ଦେଲି। ମୋ ପାଟିରେ ବିଆ ର ବାଳ ବି ପାଲେଇ ଆସିଲା ।
ସେ ଜୋରେ ଚିତ୍କାର କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପିଟିଦେଲେ ମୁ ରାଗିଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମାଡ଼ି ଉପର ତଳ କଲି  ମୋ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ମାଡ଼ିଦେଲି ସବୁବିର୍ଜ ତାଙ୍କ ପାଟି ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି ।

ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ମୁ ଚାଟିଲା ବେଳକୁ ମତେ ସେମିତି ଲାଗୁଥିଲା କହି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ହାତରେ ଦଳି ଦେଇ   ତାଙ୍କ ନିପଲ୍ କୁ ଜୋରେ କାମୁଡି ପଳେଇ ଆସିଲି ।

ମୁ ଗୁରୁମା ଙ୍କ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡ଼ି ଆସିଥିଲି ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ଗୁରୁମା ଫୋନ୍ କଲେ କହିଲେ ସାର୍ ଡାକୁଛନ୍ତି ଆସେ ।
ମୁ ପୁରା ଡରିଗଲି ମୁ କହିଲି ଆଜି sunday କେମିତି ଯିବି ସେ କହିଲେ କାଲି କଥା ସାର୍ ଙ୍କୁ କହିଛି ଆସେ ନ ଆସିବୁ ସାର୍ ଙ୍କୁ ତୋ ଘରକୁ ପଠେଇବି ମୁଁ ଟିଉସନଗଲି  ଗଲାବେଳକୁ ସାର୍ ନଥିଲେ ଗୁରୁମା ଗୋଟେ ମ୍ୟାକ୍ସୀ ପିନ୍ଧି ବସିଥିଲି
ମତେ କହିଲେ ଡରିଗଲୁ ମୁଁ କହିଲି ସାର୍ ସେ କହିଲେ ସାର୍ କଲି ଠାରୁ ଆସିନାହାନ୍ତି ଆଜି ରାତିରେ ଆସିବେ କହି ମତେ ଖଟ ଉପରକୁ ପେଲିଦେଇ କବାଟବନ୍ଦ କରିଦେଲେ କହିଲେ କାଲି ତ ମତେ କାମୁଡ଼ା କାମୁଡ଼ି  କରି ପଳେଇଲୁ ଆଉ ଯୋଉ କଷ୍ଟ ହେଲା ସେ କଷ୍ଟ ତତେ ବି ଦେବୀ ମତେ କହିଲେ ଆଜି ମୁ ତୋ କ୍ଲାସ୍ ନେବି
କହି ମ୍ୟାକ୍ସୀ ଖୋଲିଲେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା ବିଆ ବାଳ ସବୁ ସେଭିଂ ହୋଇଥିଲା ଗୁରୁମା କହିଲେ କାଲି କମୁଡ଼ିକି ବାଳ ଭିଦିଦେଇଥିଲୁ ଆଜି କେମିତି ଭିଡିବୁ କହି ବିଆ ମୋ ପାଟିରେ ମାଡ଼ି କହିଲେ କାଲି ଦରଜ କରିଥିଲୁ ଆଜି ଭଲ କରେ ମୁ କିଛି ନକହି ବିଆ ଚାଟିଲି
କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଟିରେ ରସ ସବୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା  ସେ ମତେ କହିଲେ ମୋ ଦେହ ମାଲିସ୍ କରିଦେ ମୁ କହିଲି ମୋ ଡ୍ରେସ ତେଲ ହୋଇଯିବ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଶାର୍ଟ୍ ଖୋଲଦେଲେ କହିଲେ ଯେମିତି ମାଲିସ୍ କରୁଛୁ କରେ ମୁ କହିଲି ମାଲିସ୍ କଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଇବ
ସେ ରାଜିହେଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦେହ ମାଲିସ୍ କଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରିଲା ଏଥର ମୋ ପାଳି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇ ଉପର ତଳ ହେଲେ ତାପରେ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ମୋ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ କହିଲେ ଦୁଧ ଚୋଷିବା କୁ
ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ତାପରେ  ମତେ ଉଠେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇଲେ ମୋ ବୀର୍ଯକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ ମତେ କହିଲେ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇଯା ସେବି ମୋ ସହିତ ଗଲେ ବାର୍ଥରୁମରେ ସେ ମୋର ଓଠକୁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଲକ କରିଦେଲେ ।

ଏବେ ସେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ପୁରା ଦୁଧିଆ ରଙ୍ଗର ଦେହ , ମୋଟା ମୋଟା ବଡ ବଡ ଦୁଧ, ହାଲକା କଳା ରଙ୍ଗର କୁଞ୍ଚକୁଞ୍ଚିଆ ବାଳ ଭିତରେ ତାଙ୍କର ଗୋଲାପି ମୁଲାୟାମ ବିଆ କୁ ଦେଖି ମୁଁ ମୋର ହୋସ ହରେଇ ବସିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ସାୱାର ଚାଲୁ କରିଦେଲି ପାଣି ଉପରୁ ତଳକୁ ଆସି ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଅଙ୍ଗକୁ ଓଦା କରିଦେଉଥିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେବା ଓ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଓଠକୁ ଓଠରେ ତାପରେ ଗାଲ ସବୁ ଜାଗାରେ ମୁଁ ମୋର ଜିଭକୁ ବୁଲେଇ ତାଙ୍କୁ ମଜା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ବାରମ୍ବାର ଚିପି ଦୁଇ ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ମୋତେ ସେତେବେଳେ ଅନୁଭବ ହେଲା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ନିପଲ ମୁଲାୟମ ଓ ମୋଟା ବି ଅଟେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ଜିଭକୁ ବାହର କରି ନିପଲ ଉପରେ ଗୋଲ ଗୋଲ କରି ବୁଲେଇ ମଜା ନେଲି ।

ସେ ଜୋସ ରେ ଆସି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଛି ତୁମେ ଆହୁରି ଚୁଚୁମ ମୋର ଦୁଧ କେବେ ଠାରୁ ଏମିତି ମଜାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲା ତାକୁ ଏମିତି କେହି ପ୍ରେମ କରିବ ଆଉ ତାର ରସ ପିଇବ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ପୁରା ଲାଲ କରିଦେଲି । ଦୁଇ ନିପଲକୁ ମୋ ଜିଭରେ ଆଉଁସି ଚାଟି ଖୁଜୁଳି କରିଲି । Tution Didi Nka Dudha Chipi Debaru Se Bia Sukha Dele

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!